Ne dersiniz acaba?

bana ''sanat'' ile ilgili cümleler kurabilir misiniz?
sanat size ne ifade ediyor?

0|0
213

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlar olgunlaşmak için bazı şeylere muhtaçtır. Bir millet ki resim yapmaz, bir millet ki heykel yapmaz, bir millet ki fennin gerektirdiği şeyleri yapmaz; itiraf etmeli ki o milletin ilerleme yolunda yeri yoktur. Halbuki bizim milletimiz, hakikî özellikleriyle medenî ve ileri olmaya lâyıktır ve olacaktır
    -Mustafa Kemal Atatürk
    Günümüzde ne kadar ironik değil mi?
    bkz:http://i.hizliresim.com/q2B2QQ.jpg

1|0
    0|0
    • evet günümüzde...
      kişi için ne ifade ettiği geçerli sorumda :) farklı kişiler açısından , birey olarak

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• Sanattan yola çıkıp dünya aydınlık deme. Eğer dünya sanıldığı gibi aydınlık olsaydı sanata gerek kalmazdı.

1|0
    0|0
  • Cok sey en guzel sanat bence muzik ^.^

1|0
    0|0
  • sanat sanat içindir

1|0
    0|0
  • Atam kurmuş zaten bana laf düşmez. "Sanatsız Kalan Bir Milletin Hayat Damarlarından Biri Kopmuş Demektir”

1|0
    0|0
  • ''Güzel olan her şey insanın hafızasından kaybolabilir, fakat sanatta asla'' -Leonardo da Vinci
    Sanat değeri taşıyan küçücük bir fikrin resme/heykele/yazıya dönüştürülmesi bile onu ölümsüz yapıyor.
    Birde sanatçılar var ki saygı duyulası kişiler
    @Rosebud

0|0
    0|0
  • sanat için soyunurum

0|1
    0|0
  • sanat sadece seks içindr bayan..

0|1
    0|0
  • odevin var burada halletmeye calisiyosun sanirim :p :)

0|0
    0|0
    • fikir almaya çalışıyorum , yazım için çağrışımlar... farklı kişiler açısından ne ifade ettiğini gözlemlemek istiyorum :)

• sanat iyidir ya sanatsiz olmaz abi sanat onemli benden bu kadar :))))

• eline mikrofonu alanın sanatçı sayıldığı ülkede sanatla ilgili ne desem boş

0|0
    0|0
  • edebiyatından tut heykeltıraşına gir tiyatrodan devam et oyunculukla gargara yap şarkıcılıktan çık bana göre hepsi gereksiz

0|0
    0|0
  • Hmmm kaşlarınız ne kadar da uzun

0|0
    0|0
  • Sanatlı bir eser , sanatkarı icap eder. : )

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bilgi özgürlük kendim olmak hiç kurumayan bir ağaç düşün sonu gozukmeyen deniz sanat çok farklı bişey burada neyle ifade etsek bos

1|0
    0|0
  • Bu soruyu görünce aklıma sanat güneşi zeki müren geldi. dün mezarına gidip dua okudum rahmetli nur içinde yatsın..

0|0
    0|0
Yükleniyor...