Hayalinizi veya yaşadığınız bir olayı dramatize ederek, dialoglar yazarak, senaryo haline getirseniz nasıl bir hikaye olurdu? Kısaca örnekler misiniz?

Hayalinizi veya yaşadığınız bir olayı dramatize ederek senaryo haline getirseniz nasıl bir hikaye olurdu? TELİF HAKKI İÇERECEK ŞEKİLDE YAZMAYINIZ !

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Best seller olur benim hayatım, hiç anlatmayayım...

0|1
    0|0
    • :D tanıdığım biri de aksini söylesin yahu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Yazar mısınız? Telif hakkı konusuna önem verdiğinize göre.

0|0
    0|0
    • Telif hakkına önem vermek, sitenin başının belaya girmemesi ve üyelerin kendilerini zor durumda bırakmamaları ile ilgilidir.. Sonuç itibariyle çoğunluğu geç bir sanal ortam burası... Durduk yere başımıza iş açmayalım sitecek

• Öyle olsun bakalım... Ama yanlış bilmiyorsam sanal ortam IP adresleri kaydediyor ve telif hakkı olanağı sağlıyor zaten. Yani şu an benim buraya yazdığım cümleler dahi benim telif hakkım olan şeyler. Bana altında farklı bir sebep yatıyor gibi geldi.

• Soruyu kaldırıyorum, siz bu medsajı okuduğunuzda. Sitecek geyik yapmaya devam edip iletişim konusunda veya herhangi bir konu hakkında zerre ilerleme sağlamayalım. Kaldığımız yerden kendimizi tekrar edelim. Siz bilirsiniz. İki dakika adam gibi bir şey sordum verilen cevaplara bak... Ayrıca size ağabey tavsiyesi: Daha çok araştırın, telif hakkı bahsettiğiniz gibi sanal ortamda yazılanları kapsama. DEVLETÇE ONAYI OLAN İŞLERİ KAPSAR. ANLIK DÜŞÜNCELER ONAYLANAMAYACAĞI İÇİN DE TELİF ZÖZ KONUSU DEĞİLDİR. Ancak siz buradan herhangibir patentli düşünceyi (kitap, şiir, makale, manifesto, noter onaylı -tarifin size ait olduğunu belgeleyen- yemek tarifi) paylaşırsanız karşınızdaki kişi sizden telif (düşünce hakkı) ister. Ki zaten benim bu başlığı açmamdaki sebepde buydu. Bilmediğiniz konularda ahkam kesmeyiniz
      Uzatmayayım, kaldığınız yerden devam edin paylaşımlarınıza

• Ne iş yapıyorsun sen?

0|0
    0|0
    • Niye?

• az önce diğer arkadaşa verdim cevabımı

Yükleniyor...