Aklım aşkını yensin dediğiniz zaman oldu mu ?

Göksel'i tarzıyla şarkılarıyla çok beğeniyorum .. Önce "Acıyor" sonra "Uzaktan " ile bir kez daha beğenimi kazandı...Uzaktan isimli şarkısında geçen bir cümle çok hoşuma gitti .. "Aklım aşkını yensin.."

Sizinde hiç "aklım aşkını yensin.." dediğiniz anlarınız oldu mu ? Çok mu çaresizcedir aklımızın aşkımızı yenmesini istememiz ? Birde aşık olunca neden mantığımızı susturmak isteriz ? Off Çok mu dertlendim ne :)

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Oluyor tabii ki olmaz mı? Daha doğrusu oldu daha önce. Çünkü acı çektiğim halde sevmeye devam ediyordum ve bu durumu iyileştirmiyor, aksine daha da kötüleştiriyordu. Ama sadece aklım aşkımın etkisini kessin diye düşünebiliyordum. Yapamıyordum tabii ki. Çünkü ikisi tam zıt şeyler. Biri varken öbürünü devreye sokmak çok zor geliyor insana. Yani sadece istiyordum ah bir de yapabilseydim ne güzel olurdu ya. Gerçi şimdi böyle söylüyorum. Acaba o zaman da yapabilirsim de istemiyor muydum? Bu da tam bir muamma. O yüzden yap-a- mıyordum demeyi tercih ediyorum. Çünkü yapabilir miydim bilmiyordum ama aşık olduğumu biliyordum. :))

1|0
    0|0
    • yaa aynı beni anlatmışsın ama sen :) ;(

• Yoo ben kendi yaşadığım bir olayı anlattım. Bu da demek ki yaşadığımız ortak bir şeymiş. Her ne kadar acı bir tad kalsa da ağızlarımızda.

• malesef :S

Erkekler Ne Diyor 3

• Bazı aşklar hiç olmamalı, hiç kavuşmadan bitmeli.. Kimse için dünyaları yakmaya değmez, başkalarını üzmeye değmez.

Asla aklım aşkımı yensin gibi cümleler kurmadım. İyi ki akıl&mantık mekanizmalarım sağlıklı bir şekilde işliyor

0|0
    0|0
  • evet hepimiz yapmışızdır bunu, bazen kalbimizi dinlemeyip, başka sesleri dinleriz. çünkü kalp kan pompalamaktan başka işleri yapmaya çalışınca saçmalayabiliyor. lanet olsun bugün çok duygusallaştım :/ haydi gel içelim...

0|0
    0|0
  • Acıyor be kızım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...