Ciddili soru!!1 Karadayının dizi setini basıp tüm karakterleri öldürmeyi planlıyorum tam şu an ciddiyim biri medyaya haber salsın?

Yether her pazartesi annemin televizyonu esir almasından BIK DIM.
Karadayı denen dizi yüzünden müptezele bağlayan annemi huzurevine yerleştirmeyi düşünüyorum. Orda ki kankalarıyla otistik gibi tv ye odaklanır mutlu mesut yaşarlar.
Kimseyi konuşturmuyo, söylenilenleri duymuyo, yarım saat önce kendisinden yastığımı istedim duyduğum tek ses kenan i. oğlunun sesi. Duvarla dertleşiyoruz birazdan tepki vericek anne dicem a q. 3 karakter için bir hayli endişeleniyo arada odama gelip mahirin babasına bunu bunu yaptılar diyo babayı öldürsem yetecek gibi. Sizce kendimi harcayayım mı? Yoksa gidip yastığımı kendim alayım zıbarayım bu işkence burada bitsin mi?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Seti basıp birini öldüreceksen sana yardım edebilirim kenan döneğini tek vuralim dizi biter

0|0
    0|0
    • Uu beybi çok mantıklı aynen ln o ölürse dizi biter nası düşünemedim kclxkskdls

• Tamam bir ara paslaşırız dnskmclcmxlxmxl

• Tamamdir bize dua edenler sayesinde kısa sürede kurtuluruz:D

Erkekler Ne Diyor 5

• Babam da izliyor o diziyi. Bir şey anlatırken birden dur deyip lafımı kesmiyor mu. O an televizyona sopayla dalıp parçalamak istiyorum. Sadece pazartesi de olsa. Her akşam bir dizisi var. Dizi sektöründekilerin yuvalarına ateşler salsın hemi.

0|1
    0|0
  • Abarttığını düşünüyorum, şimdi gidip onları öldürmek için bir sürü masraf falan yapacaksın gerek yok.
    Git kendine bir tane televizyon al odana çekil Allah Allah :)

0|0
    0|0
    • Tv izlemiyorum yastığımı istiyorum

• Gelirkende 2 ekmek alsana sana zahmet.

0|0
    0|0
  • BIK DIM degil BIKTIM

0|0
    0|0
  • parasını ver kendine tv al

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...