Sinemayı kapattım. Siz de sinemayı kapatmak ister miydiniz?

Pazar günü iş yerimi kapattım kendi başıma eğlenmek istedim çok büyük bi avm'de gezdim alışveriş yaptım yemek yedim ama en başta saat 22.00 seansı için pamuk prenses ve avcı filmine bilet almıştım.

Neyse saat geldi salona girecekken kapıda ki görevliye koltuğum boştadır inşallah diyince gerek yok salon sizin efendim zaten sizden başka kimse yok diyince kendimi Arda Turan gibi zannetim.Sizde böyle bişey yaşamak ister miydiniz ?

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• kuzenimle sinemaya gitmistik, salon bombostu ve eleman resmen basımızda bekledi en sonunda kuzeniz yahu! demekten kendimi alamadım fakat dısarıdakilerin tipik bakısları rahatsız etmedi degil hani - kuzenim hatun kisi bu arada erkek olsa neysee :)

0|2
    0|0
    • Lezbiyen sanmıştır baksana profil fotona kesin görevli tipinden uyuz olmuştur :))

• İstanbul ne taraf diye mi sorarlar sana :DDDD

• hazırda beklemişler işte belki bi ŞEYE ihtiyacınız olur diye düşünmüşlerdir.

Kızlar Ne Diyor 7

• yaşamıştım korku filmiydi üstelik.

0|1
    0|0
  • Ahahaha çok iyi ya :D

0|1
    0|0
  • o kadar boş olammıştı ama birkere bir arkadaşımla gitmiştim önlerde sadece iki tane kızcağız vardı o zamanda hoştu yayıla yayıla izlemiştik

0|0
    0|0
  • yok istemem sakat iş mazallah .

0|0
    0|0
    • Ben bayan olsaydım senin gibi düşünürdüm tecavüzcü çoşkun bi yerlerden çıkar mı diye :))

• tabi oraya girmesi ayrı çıkması ayrı herkes sana bakıyo bunlar içeride işler çevirdi diye kıs kıs gülerler zor iş :D

• ben tek başımaydım inan bi ara kendi kendime hayıflandım keşke kız arkadaşım olsaydı uzun zaman oldu sinemeya gitmemiştim zatan uzun zaman oldu sevgilimin olmayışı :(

• Van Helsing filminde arkadasımla ben bir de ön sıralarda iki kişi vardı. Çok korkunçtu istemem:((((

0|0
    0|0
  • ahahah çok sıkıcı la.

0|0
    0|0
  • Sözde kapatma olmuş seninki.Bütün koltukları satın alsaydın görürdüm seni.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sinema salonunda tek başıma izlediğim oldu. Hangi filmdi hatırlamıyorum şimdi, akşam gittim, kimse yoktu, bir sonraki son seansa gel dediler, yine kimse yoktu, tamam neyse yarın geliyim dedim, yarın akşam 3. kez gittim, yine kimse yoktu, tanıdılar, sen hep geliyorsun, artık ayıp olmasın anlamında onlarda tamam dedi, girdim salona tek başıma izledim, ara da vermedik, 2. yarıyı da hemen peşinden oynattılar. :)

0|2
    0|0
  • Evet önceden başıma gelmişti.Afişi güzel gözüküyordu filmin.Yanıma kuzenimi aldım.Girdikki bizden başka kimse yok.Neyse film başladı.Bir ses var.Baktımki kuzenim uyuyor hatta horluyor.Bu yüzden filmi seyretmeden çıkmıştık.

0|1
    0|0
  • Ben yaşayacaktım ama son anda bir çift geldi :)

1|2
    0|0
  • böyle olmasını istemem kalabalık her zaman iyidir

0|0
    0|0
  • Popüler filmlere gidince gittiğime pişman oluyorum.

Ağlayan çocuktan tut zırt pırt konuşan ergenlere kadar ne ararsan var.

Boş salonda tek başına izlemek güzel fikir tabi.

0|0
    0|0
  • istemezdim sevmem o kadar boş salonu

0|0
    0|0
Yükleniyor...