Gardrobunuzdaki en sevdiğiniz parça hangisi?

Gardrobunuzdaki en sevdiğiniz parça hangisi?

Hangisi ile duygusal bağınız var ve atmaya kıyamıyorsunuz?

0|0
14|11

En İyi Kız Görüşü

• Çok eskiden her grubun tshirtünü/girliesini ülkede bulmak, ve yurtdışından böyle şeyleri getirtmek zorken, düz body/tshirt alıp üstüne çıkardığım kalıbı yerleştirir ve kendi elimle grup logosu çizer/boyardım üzerine. Sonra mutlulukla giyerdim. Yıllar geçti, artık giymesem de, onları hayatta atamam.

Bir de geçenlerde aldığım siyah ilginç bir terlik var. Zipli anılarıma yerleşti. Onlara her baktığımda, gülümseme ve ...

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 13

• bir pijama altı var onu atmaya kıyamıyorum :) çok küçükken alınmıs bır hediyeydi halen giyiyorum şort oldugu için :D

0|1
    1|0
  • Hiç bir kıyafetimle aramda bağ yok.Hatta hepsine sinir olmaya başladım.Çünkü hepsi dar gelmeye başladı.Hatta pantolonlarımın içine sığamıyorum bile:))hepsini atmak istiyorum:))

0|1
    2|0
  • 3 tanecik. Biri çok eskiden kalma, taa ilk kotlarımdan biri olan açık buz mavisi ve her yeri yırtıla yırtıla bir hal olan kotum. Şort olmasına gönlüm razı gelemedi,atmak aklımdan geçmedi.

biri, pembe ve salkım saçak bir plaj çantası. çocukluğumdan kalma ve bayılıyorum.

en sonuncusu da, bir parmak arası terlik. mümkün değil atamıyorum bu 3lüyü.

0|0
    2|0
  • straplezlerimi çok seviyorum ve bolerolarımı kurtarıcı kıyafetlerim onlar benim.

0|0
    1|0
  • o kadar çok giydim ki tam da kalçanın alt kısmından yırtıldı kotum... ama atamıyorum. evde giyiyorum hala...

0|0
    0|0
  • elbiseleri cöpe atma gibi bi huyum yoktur. kizilaya veririm. hicbiriyle duygusal bag kurma boyutuna gecemedim henuz. sanirim bu konuda ciddi bir duygusuzluk yasiyorum. tedaviye mi ihtiyacim var aceb? ):

1|0
    0|0
  • Vay be dıyesım geldı .Neden benım öyle duygusal bağlarım yok

gıysılerımle :(

0|0
    2|1
  • yaa benim tüm kıyafetlerimle duygusal bağım var :)) özellikle yen, aldığım kıyafetler ve çocukluık giyimim

0|0
    0|0
  • bir tane pantolum vardı yırtıldı :( şort yaptım..

benım hepsiyle vardır ozaman duygusal bağım kıyafetlerimi hiç atamam eskitmemde zaten

0|0
    0|0
  • gardrobumda duygusal bağmıdır her ne ise işte ondan olduğum:)rahmetli babaannemin şalı var.atmam atamam.

0|0
    1|0
  • Rengarenk mini elbisem , belden etegim ve heryerde giyebildigim siyah dekolteli bluzum. 3'u en cok sevdiklerim , ondan sonra puantiyeli elbisem geliyor :)

0|0
    1|0
  • sırttan kapanan bi üst var onla...

0|0
    0|0
  • valla tek parça elbıselerımle aramda super bı bağ var:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Soluk renkli ön kısmı yırtık mavi bir t-shirt um var. Dışarda giymem ama evde üzerimde olur. Duygusak bir bağ var aramız da atmam asla.

0|1
    0|0
  • Mavi bir gömlek :)

0|0
    0|0
  • elbise değil de, bir boxerımla ciddi bir bağım var. milenyum arifeisnde almıştım, rengi siyah, üzerinde minik kuşlar olan bildiğin dandik penye pazar boxerıydı. aradan geçen süreçte, rengi grilerşti, münik kuşlar solgunlaştı, hatta bazı bölgelerinde yırtıklar bile oluşmaya başladı. ama hala arasıra giyerim. hatta çamaşır yıkama terfi ettirip artık beyazlarla yıkıyoum, zannedersem verecek renginin kalmamasından ve vefanın istanbul'da bir semt olmadığını göstermek için.

1|0
    0|0
  • almanya formam almanya eşofmanlarım almanya sweet'im almanya t shirtim... asla atmam...

0|1
    0|1
  • O kadar çok gömleğim var ki... Ütülenip dolaba astığım zaman şöyle bir bakarım. Çok seviyorum :)

0|0
    0|0
  • Bu sorunun cevabı her zaman ''Henüz satın almadığım parça.''

0|0
    0|0
  • takım elbisem

0|0
    0|0
  • sevgilimin giysileri de var dolabimda :) onlara kiyamam mesela

0|0
    0|0
  • Elbise askılığı.

0|0
    0|0
  • Askılık. O olmasa nolurdu halim (:

0|0
    0|0
  • sevgilimin sevdiği yeşil bi tişört vardı ama kaybettim nerde kimbilir...

0|0
    0|0
Yükleniyor...