Çok ama çok beğendiğiniz zahmet edip cevap yazdıgınız ıcın her sorumda oldugu gıbı bunada +1 tesekkurler?

bana kitap önerin ama şöyle kalın olsun ki bitmek bilmesin çabuk okuyup bitirdiğim kitaplardan tat alamıyorum pişman olmazsın dediğiniz kitaplar söyleyin önceliğim dünya klasikleri eğer onları okuduysanız önerin lütfen aralarında okumadıgım varsa öncelik o olucak

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Dostoyevski -Budala, Suç ve Ceza, Karamazov Kardeşler
    Turgenyev-Babalar ve Oğullar
    George Orwell - 1984, Londra ve Paris'te Beş Parasız

1|0
    0|0
  • Tutunamayanlar

1|0
    0|0
    • özet olarak biliyorum ama tesekkurler

• olasılıksızı okudum dan brown un hemen hemen butun kıtaplarını okudum canım :) tavsıye ederım cehennemı oku mesela sende

• O kitabi birinden alacaktim ama yalan oldu sonra :-) su an onceligim tutunamayanar cunku merak ediyorum. Az cok icerigini biliyorum. Bakalim neyse tesekkurler tavsiyen icin :-)

• stephan zweig, amok koşucusu, amok koşucusu avusturalya yerlileri arasında görülen bir kriz hali, kişi kendini kontrol edemezcesine koşmaya başlar çevresine çıkan herşeye zarar verdikten sonra kendini öldürür, kitap 11 tane intihar hikayesi barındırıyor...

1|0
    0|0
  • iki şehrin iki şehrin hikayesi = a tale of two cities sana yemin ederim okuycağın en güzel kitap bu olacakdır. okumanı candan istiyorum. bu kitap bile denemez çunki okurken yaşıyorsun.

1|0
    0|0
  • Elif Şafak - Aşk

1|0
    0|0
  • buz ve ateşin şarkısı sa başla o zaman

1|0
    0|0
  • çok klasik kanka ama okumadıysan kesinlikle tavsiye ederim... ya sefiller ya da da vinci şifresi

1|0
    0|0
  • Elif gibi sevmek tavsiyemdir.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...