Felsefe yapmayan kalmasın:))?

bir felsefe örneği yazar mısınız hadi bakalım arkadaşlar!

0|0
413

En İyi Erkek Görüşü

• Hayal kirikligi neydi? Beklentilerin karsilanmamasi? Hedefe ulasamama?
    Hayal kirikligi diye diye yaslanirken hele.. hayal kirikligi nedir? Hiclik.. hic var olmama. Bazen bir sevgili bir duygu ya da umut ya da sacma sapan bir ugras.. ama sonu hiclik. Belki de farkindalik daha dogru bir tanim. Hayal kirikligi hicligin farkindaligi.. sanki hissedilenler soylenenler... yasananlar. Her sey iste. Hic. hicti hepsi. Yoktu. Kisaca sizofrenlik iste. Aylarca belki yillarca yasayip.. ertesi gun hic olmamis gibi yasamak..

0|0
    1|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Geçen yine düşünüyorum Sonra dedim olm napıyorsun, dertsiz başına dert :(

0|0
    1|2
    • Hacı şu diyalektik materyalizm hakkında engin bilgilerinden faydalandır beni:D

• Rakı eşliğinde, dilin sürçerken ahahahaha

• Asıl o zaman tadı çıkıyor aga sfds Şarap içip tespih çeken adamdım ben bir zamanlar, ayık yapamıyorum sfsd

• Başaklar boy vermeden kör buzağı topallamazmış.

... Recep İvedik.

0|0
    1|0
  • Fuzulidir felsefe.

0|0
    1|1
  • Kalamıştan bir tatlı huzur almaya giden nesillerden hiç bir şeyden tatmin olmayan bunca imkan ve teknolojiye rağmen içhuzuru bulamayan nesillere nerden nereye çok mu çok oluyoruz :)

0|0
    1|1
  • Ne nerdeyim

0|0
    1|2
  • Gelirsen ekime, gelmezsen s...

0|0
    2|1
  • Neden hiç bir şey yerine bir şeyler var? Cünkü bir şeylerin kaynaklandığı bir şeyler var ve bu bir şeyler ezeli olmak zorunda kısır döngüye girmemek için. Kimileri buna evren vb derken kimileri ise Tanrı demektedir.

0|0
    0|0
  • Şimdi onlar orada olduğu için mi oradalar?
    Yoksa oradaki insanları oraya getirdiğimiz için mi oradalar?
    Hadi oradalar , oradakiler kim?
    Şimdi oradakileri bırakta onun orada olduğuna emin miyiz?
    önce bunu konuşalım.

0|0
    1|1
  • Ya ümitsizsiniz. Ya da ümit sizsiniz.
    Ya çaresizsiniz. Ya da çare sizsiniz.

0|0
    1|1
  • Felsefenin gözünü seveyim ben buraya felsefe örneği diye yazsam bile felsefe yapmış sayılıyorum.

0|0
    1|1
  • agzini acmayan baligin basi belaya girmezmis jimi hendrix hayat felsefemdir

0|0
    1|1
  • aristo derki insan düşünen bir hayvandır. şabanda düşünen bir inek. ulan senin ananıı...

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...