Vizyona girmesini merakla beklediğiniz filmler var mı? Hangileri?

Uzun bir zamandır sinemadan uzak kalmıştım..Ne var ne yok yeni yeni bakabiliyorum aslında.Yine bu uzun zamandır beklediğim bir yapım vardır: " The Dark Knight Rises -Kara Şövalye Yükseliyor.27 Temmuzda vizyonda olacak ve merakla bekliyorum..

Peki ya sizin de merakla vizyona girmesini beklediğiniz başka filmler var mı? Belki bu şekilde önümüzdeki yapımları takip edebiliriz diye düşündüm..

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• The Dark Knight Rises aynen bekliyorum.Ve cehennem melekleri 2,Abraham Lincoln:Vampir avcısı,Resident Evil 5: İntikam..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Warcraft! adım gibi eminim en çok izlenen film olacak. nerden baksan 6 cilt kitabı var. ki kitaplarından ayrı oyununda hikayesi hala ilerliyor. sadece online oyununu oynayan (World of Warcraft) 10 milyon AKTİF oyuncu var. ki bu bahsettiğim orjinal paralı sunucusu. bunun korsan sunucuları,strateji oyununu oynayan, kitabını okuyan, filmini duyan, ve ilk defa duyanlarıda toplarsak gör bak neler olacak :)

ve bu filmi tek filmle bitmez çünkü oyunda en az 15 civarı önemli karakter var hepsinin ayrı bi film kadar uzun hikayesi var. 2009 dan beri bekliyoruz. filmi ilk başta genelde oyunların filmini yapan biri(örn: Silent Hill) yapmak istemiş demiş ben yapim, oyunun sahibi blizzard(bildiğim kadarıyla en az 5 ortaktan oluşuyor) "bu filmi özellikle sana yaptırmayız. oyuncu sayımızı düşürmek istemiyoruz" diye cevap vermişler :D filmi şu an Sam Raimi(Spartacus-Spider Man) yapıyor. bildiğim kadarıyla şu an filmi daha iyi yapabilmek adına oyuncuların gözünden görebilmek için karakter kasıyomuş orjinalde :)

1|1
    0|0
    • Valla unutmuştum warcraftın filminin yapılacağını.Ama henüz bir ses yok.Bakalım nezaman.

• ben o oyunu bilmeyen grup içindeyim:))

• oyunun kısa videoları var izle tavsiye ederim. mesela World of Warcraftın trailer videoları çok gerçekçidir :D bide filmi yapsalar nasıl olacak kim bilir.. ayrıca tavsiyem internette özetini oku seni bağlıycaktır kesin

• Hızlı ve öfkeli 6

Ben efsaneyim 2

constantine 2

asla pes etme 3

1|0
    0|0
  • bayadır takip etmiyorum filmleri yaz sezonu ölü sezon

1|0
    0|0
    • yaz tatili kavramı olmayanlar için sinema her zaman kafa dinlemek için alternatiftir:) özellikle güneşin tepemizde olduğu zamanlarda,hafta sonu gibi..

• keşke izlemeye değer filmler olsa vizyonda o gidenlerin amacı farklı :)

• Alacakaranlık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Breaking down part 2 ve The Dark Knight Rises (Kara Şövalye Yükseliyor)

1|0
    0|0
    • breaking down part 1 e gidemedim, çok bir şey kaçırdım mı bilmiyorum..

• Evet gitmelisin kesinlikle. Bellanın vampir olma sürecini çok güzel gösteriyorlar. Ama yazarın kitabında anlatışı daha güzel tabi.

• Hayır yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...