En Sevdiğiniz Ülke Nedir . . .?

En Sevdiğiniz Ülke Nedir . . . .

Güncellemeler:
Insanın Farkında Olmadan
Yaptıgı Hatayı Yazıp
Beyinlerinizden Büyük
Egolarını Tatmin Etmeye
Çalışmayın Mavişler
Bozarım Sizi
A. m. k :)

0|0
8|64

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 63

• Her ülkenin sevilen bir yanı, hatta ders çıkarılan bir yanı var bence.
    Mesela bazen savaşların olduğu ülkelerde olup o atmosferi o gümbürtüleri duymak isterim. Birebir yaşamak isterim.
    Bazen ta Amerika'ya gidip oradaki o dünyaya hakim olma gücünün verdiği zenginliği tatmak isterim.
    Bazen ta Mısır'a gidip o şehvetli tarihi görmek, o tarihin kokusunu içime çekmek isterim.
    Bazen ta Afrika'ya gidip açlığın ve vücudu simsiyah eden o sıcaklığın tadına bakıp ders çıkarmak isterim.
    Bazen ta Dubai'ye gidip oranın egzotik havasını, denizini ve kumsalını görüp yaşamak isterim.
    Bazen ta Rusya'ya gidip, aşılmaz dağların ve geniş ovaların içinde kaybolmak isterim.

Sonra tekrar ülkeme dönüp, azıyla çoğuyla şükrederim.

1|0
    0|0
  • İngiltere.
    Güneş batmayan imparatorluk. Dünyanın bir çok bölgesinde sömürgeleri var. Yaşadığın ülkenin geleceğinde endişe etmemezsin. Evlenirsen evlatların mahelle baskısından kısmen uzak ve özgür yetişir. Sağlık ücretsiz. Eğitimin Türkiyeden iyi olduğunu düşünüyorum. :) Futbolu seviyorlar. İngiliz kızları da güzel eğlenceli ve seksiler :))

1|2
    0|0
  • Ülkemi çok seviyorum her ne kadar beğenmesemde ülkem ayrıdır ama duruşu bakımında en sevdiğim ülke Kanada

1|1
    0|0
  • Bir ülke sevmek zorundaysak İspanyai, İtalya, Türkiye olurdu.

1|0
    0|0
  • Ruslar..

Soğuk ülkenin sıcak hatunları, yalarım hepsini <3

1|0
    0|0
  • Trinidad Tobaco :D

1|0
    0|0
  • columbia & peru

1|0
    0|0
  • japonya kesınlıkle tek yaşamak istediğim yer tokyo yok öyle bir yer dünyada.

1|1
    0|0
  • marsta bir yerlerdeydi ismini unuttum şimdi..

1|0
    0|1
  • ülke nedır olmaz? ülke hangısı cevab verıyorum Canada.)

1|0
    0|0
  • Hep bir ingiltere hayranı olmuşumdur ama hollanda da süper marketlerde her türlü uyuşturucu satışının yasal olduğunu duyunca içim ısınmadı değil yanii.. :D

1|0
    0|2
  • En sevdiğiniz ülke nedir cümleye bak be :D:D Rusya - Küba - Venezüela - Kuzey Kore diye sıralıyabilirim

1|0
    0|0
    • kuzey korede yaşamanı isterdim.

• @cesi272727 eğer pratikte kötü olsa komunizmden Türkiye'ye gelmiş insanlar komunizmi özlemezdi , din dil ırk gözetmeden sevebiliyorsun sahipleniyorsun , ülke olarak herşeyi paylaşıyorsun bundan daha iyi birşey olamaz , bir Küba'ya Rusya'ya bakmanızı öneririm , Sovyet Rusya dönemine tabiki , halen özleniyor :) iyi sabahlar.

• sovyet rusyası müslümanları katletti. ve devlet zengin olsada halk fakir idi. zengin tabaka ise oradaki yahudilerdi putin zamanında daha temizlenmeye başlandılar.
      kübaya bakacak olursak halkı açlıkla terbiye edilmiş. fidel castro nun amerikan düşmanı gözüken bir amerika dostu olduğunu düşünüyorum. che yide castronun bitirdiğini düşünüyorum.

• Türkiye

1|0
    0|0
  • Rusya, Amerika, Norveç, Hollanda

1|0
    0|0
  • Türkiye

1|0
    0|0
  • yaşadğım şehir holland

1|0
    0|0
  • Cebelitarık.

1|0
    0|1
  • En sevdiğim ülke etiopya. bir gün gitmesem içim rahat etmez

1|0
    0|0
  • Lübnan güzeldi.

1|0
    0|0
  • ESTONYA

1|0
    0|0
  • Jamaika

1|0
    0|2
  • yemek gibi bahsetmişsin anlatım bozukluğu yanında hiç kalır ama benim kısmetse gidiceğim yer brezilya ;)

0|0
    1|0
    • Dil Anlatım
      Hocası
      Konuştu

• bu arada durum güncellemenden sonra bu kanaate vardım çok cahilsin keşke ölsen

• Rencide Ettin
      Mesajda Atmıcaksın
      Hadi Yaptın
      Showunu
      Bas Git

• canım türkiyem

1|0
    0|0
  • Newyork ta yaşar hepsine giderim ;)

1|0
    0|0
  • Moğolıstan Memlketım