Aranızda kitap yazmayı deneyen varmı?

Aranızda kitap yazmayı deneyen varmı?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Yazıyorum bayadır^^ umarım ikimizinki de bir gün basılır :D

0|0
    0|0
    • Benim basılacğı kesin ama her yazar gibi farklı olmasını istediğim için çok uğraşıyorum :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir 11 yıl önce falan yazıyordum hatta bir tane yayımcı ile tanışmıştım tamamla getir hikayelerini dedi tamamladım ama götürmedim :/

0|0
    0|0
  • Daha 11-12 yaşlarındayken fıkralar yazardım.
    Sonra kitap denemem de oldu ama defteri kaybetmiştim ve o gün bugündür yazmadım tekrar.

0|0
    0|0
  • Ne yalan söyleyim çok denedim. Ama yazabildiğim tek başarılı tür deneme ve şiir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Arkadaşım şiirlerimi derlememi ve o şiirlerle kitap basmayı teklif etmişti bana. Bende şiirlerin benim duygularımın eseri olduğunu ve herkesle paylaşmak istemediğimi belirtip reddetmiştim

0|0
    0|0
    • Bende duygularımın eseri olarak başladım ama bir zaman sonra gerçekten iyi bir kurgu yakalayınca yazmaya başladım tıkandığım için biraz durdum şu an -.-

• Abi öyle birşeyki bir cümleyi doğru yazsam direk gerisi geliyor ama şu an çok bedlik yaşıyorum.

• tamamen hayatın şu anki sunumları ile alakalı bir durum.

• Denedim bir anda bitmez. Ilerlemiyorsa zorlamamak gerek bir an gelir yine devam edilir. Ama daha çok siir yazarim.

0|0
    0|0
    • Ya ben ilerlemiyorum diye yazdığım kısımları düzeltiyorum.

• Düzeltme illaki olacaktir ancak ilk yazdigin duygulari ve olaylari yok etme duzeltirken. Bir kitabin yıllarca yazildigi olmustur.

• Ben yazacağım para arıyorum.

0|0
    0|0
  • 5. Yazıyorum

0|0
    0|0
  • Deneyeceğim allah kurgu hikaye nasip ederse ama arkadaşım yazardır bence iyide yazar yani :)

0|0
    0|0
    • bende deli kurgu varda tıkandım :D merak ettim aramızda benim gibi olan var mı diye

• Acele etme öyle gün olacak öylece bakacaksın bişey yazamayacaksin öyle gün olacak bir oturusta sayfalarca yazacaksın. Zorlayarak yazsan bile ortaya iyi bisi çıkmaz hazmede hazmede yaz yavaş yavaş acele etme

Yükleniyor...