Roman yazıyorum, yorumlarınızı alabilirmiyim? Herkese +1 lütfen 2 dakika bakınız?

İyi kötü eleştirin. Yetenek var mı yok mu sizce?

Buyrun wattpat linki; http://w.tt/1rmfVII

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Cümleler kısa ve sürükleyicilikten uzak anlatım bozukluklarıda var düşünce akışını bozmayacak şekilde cümleleri sıralarsan daha güzel olur arasırada bir konudan bahsederken o konuyu nedenleriyle aç biraz mesela takım elbise hakkındaki ilk cümleden sonra o takım elbisenin önemini falan anlat ne zaman alındığından ne için alındığından falan bahset bu biraz daha sürükleyicilik katar yazıya
    Roman konusu herşey olabilir bu konuda eleştiri yapmam sadece akıcı romanlar okunur o yüzden söylediklerime dikkat etmelisin aksi halde daha ilk sayfada sıkılır okuyan bırakır okumayı.

0|1
    0|0
    • Teşekkürler kesinlikle. dikkat edeceğim. :)

• Dediklerinizi çok iyi anladım. Şu ana kadar aldığım en güzel eleştirinoldu. :) Peki şuanlık bu vaziyetimde devam etmelimiyim?

• Bu arada hani dediniz ya takım elbisenin önemi ne zaman alındıgı. Bunu 3 4 bölümde eskiye gidip 1 bölümü tamamen ona ayırıyorum. Sizce böylemi yapayım yoksa 1. Bölümemi sıkıştırayım?

Kızlar Ne Diyor 4

• Aa yazar kardes bende yaziyorum buyur @aaooww @anoooon yanindayim :D

0|1
    0|0
  • Hayir türkçe hikaye yazip tanrim yazmak nedir

0|1
    0|0
    • Bilgine Tanrim türkçe bir kelimedir

• Tanrı türkçe bir kelimedir ve ayrıca ah kelimeside çümlenin akışına göre şekilleniyor. Bunu yabancılıkla bir ilgisi yok.

• Bu arada yabancılar öyle konuşuyor diye kendi Türkçemizde olan bir kelimeyi kullanamayacakmıyız yani?

• Devam et yazdıkça güzelleşir

0|0
    0|0
  • vay be iyimiş okumayı bırakamadımda, gerçekmi bu?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...