Arkadaşlar müzik ile ilgili :D?

Iron Maiden seven biri başka hangi grupları sever? Mesela AC\DC sever mi? Led Zeppelin? Ya da daha sert metal gruplarını mı sever?
Lütfen bu çok önemli çünkü yarın patronuma bu grupları söyleyeceğim
Patronu etkilemek istiyorum :D
(Iron Maiden gibi ama iron Maiden'i sevenlerin sevebileceği grupları siz bilirsiniz arkadaşlar hadi elimi boş göndermeyin :&

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• Iron Maiden seven Avantasia, Dream Theater, Megadeth, Avenged Sevenfold ve Pentagram (türk olan) sever. Arkadaşım kişisinden örnek verdim.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Benim genç ve ergen arkadaşım..
    Müzik evrenseldir ve müziğin evrenselliğini kabul etmiş bir insan her türden müzik dinler.
    Çocukken klasik değişmez gruplerımız olmuştur ama yaş ilerledikçe bir çok duyguya ve hisse de ister istemez vakıf olacağımız için ilerleyenzamanlarda da o an ki duygu ve hislerimize hitap eden gruplar ve ya şarkıları dinleriz yani senin sorduğun soru çok saçma.

0|0
    1|0
    • Haklısın kardeşim ama patronum "ben rockçıyım hüloğğ" nidaları ile ortalıkta geziniyor, iron maiden dinlerim dedi 6-7 defa, başka grup dediğini de görmedim. Yalan söylemeyeyim, ben daha çok 60'lar dinliyorum ve 80'ler bilmiyorum.
      21 yaşında yeni sekreter olmuş bir insanım. Patronun gözüne girmem için her şeyi yapmam gerek.

• Bu filmi bilmiyorum :D
      Açıköğretimi bitirdim, benimle çalışan Şimay hanım ile nişanlı patronumuz. Ama yanında illaki kendimi sevdirecek bir şey yapmam gerek, 5 tane farklı konumlarda çalışan sekreter var burada ve yükselmek patronumuza bağlı. Onun gözüne girersem de belki daha iyi bir maaşım olur.
      O da içeride takım elbise giyiyorsa dışarıda iron maiden tişörtü giyer. Hep iron maiden'dan bahseder. Başka onun dinlediği grup bilmediğimden KS'ye sorayım dedim , sadece Metallica &Nirvana diyen oldu. Nirvana sevdiğini zannetmiyorum ama Metallica olabilir.

• Bu tür şeylerle değilde işine olan aşkını görünce terfiyi alırsın.
      Eğerorjinal bir Rock'çı Heavy Metal ciyse zaten adamın hasıdır.. Ve senin gözüne girmen için yaptığın şirinlikleri anlayacak ve gıcık alacak kısa sürede kapının önüne koyacaktır.
      Küçük yaşlarda dinlerdik biz. Ve Bizi görüp kılık kıyafetimize özenenleri fark ettikgün geldi tesadüfende olsa bu insanlarla oturduk konu üziğe gelince ne dinliyorsunuz diye sorduk..
      Çocuklardan Biri NİRVANA dedi heyecanla ve birşeyler biliyormuş düşüncesiyle..
      Pekiya Nirvanayla ilgili neler biliyorsun Yaşam Tarzları ve Felsefeleri nedir dedik Nereden nereye gitmiş bu insanlar diyo sorduk Çocuk verecek cevap bulamadı çocuğuda sonrasında görmedik zaten..
      Sözüm sana
      Sönüp gitmektense yanmak her zaman daha iyidir. :)

• Çok sevimli :) Led Zeppelin, Pink Floyd, Metallica, Megadeth. Dream Theater, Opeth, Anethema liste uzar gider...

1|0
    0|0
  • yaw * et ıron maıden'ı amon amarth , arch enemy , dimu borgir al yeter bunlar sana

1|0
    0|0
  • acdc metallica rammstein kiss bunlari sever buyuk ihtimal

1|0
    0|0
  • in flames

0|0
    0|0
  • arabesk dene kanka :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1