Lütfen Bass Hakkında Bilgisi Olanlar Baksın?

bass almayı düşünüyorum fiyatlara baktım çok çeşit var bin liradan fazla veremem
ucuz alıp sonra daha iyisinimi almak mı baştan iyi birşey almak mı?

Güncellemeler:
2 bin yazacaktım yanlış oldu
bass gitar

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Başlangıç için 2 bin lira felan vermene gerek yok, ama illaha iyi bir şey olsun diyorsan:
    www.mydukkan.com/urunler_detay.asp bu gitar cidden güzel, ama bir schecter hayranı olarak tabi ki schecter önereceğim www.schecterguitars.com/.../hellraiser-extreme-5-detail,zaten bu gitarın elektrosunu ben kullanıyorum resimdekini. İşçilik gayet iyi, ton yelpazeside geniştir, punktan metale kadar her tarzda çalınır. Kalan paranlada sağlam bir amfi alırsın, daha önce çalmadıysan kurs ve ya güzel bir metod öneririm

1|0
    0|0
    • Şimdi baktım Schecter hellraiserin bassı Türkiyede yokmuş, onun yerine www.do-re.com.tr/...itar-bas-gitarlar-schecter.htm bunu öneririm ama fiyatı biraz uçuk amfiye çok para kalmayabilir

• Tabi, manyetikleri farklı sonuçta, ne tarz çalıcağına karar ver ondan sonra al. Ama dediğim gibi insan bu , maymun iştahlı olur canın blues çeker istediğin tonu alamazsan sıkılırsın o yüzden geniş ton yelpazesi olan bir gitar al ki sıkılma.

• anladım yani bunu deneyerek anlamak gerekiyor ben biraz daha düşüneyim teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 3

• Fender al. Jazz kasa klasik.

1|0
    0|0
    • merhaba bahsettiğin bunlar mı ben pek anlamıyorumda
      www.muzikenstrumani.com/search/fender%20jazz

• sana özel mesaj atabilir miyim

• Bass gitar 500 liraya var fakat izmirdeysen yardimci olabilirim

0|0
    0|0
  • bass dediğin subbower mı yoksa 5+1 mi

0|0