Higgs Bozonu: Tanrı Parçacığı artist oluyor, başrol kim olur?

habere gore link bu da turkce haber link higgs bozonu:tanri parcacigi filmi bu yil cekiliyormus. sizce hangi rollerde kim olur? ozellik bu bozonu kim oynayacak? peki tanriyi? konu ne yonde gelisir?

Güncellemeler:
soruma neden cevap gelemiyor anlayamadim :D korkmayin higgs, bozon vs diyince entel dantel olmayacaksiniz :D

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• çok yanlış bir isimle çağrılan parçacık.

tanrı ile ya da tanrıyı kanıtlamasıyla falan hiç bir alakası olmamasına rağmen, her yerde sürekli "higgs bozonu" olarak anılmak yerine ''god particle'' olarak yazılması hic hoşuma gitmiyor..bulunamamasından ötürü bu ismi veriyorlar anladık da yinede sevmiyorum..dan brown un melekler ve şeytanlar kitabınada konu olmustu..belki yine basrolü Tom Hanks e verirler..@güncelleme: bkz konuya Fransız kalmak:D

1|1
    0|0
  • Nicholas Cage, Tom Cruise gibi oyuncular olursa film ciddiyetini kaybeder bence, Russell Crowe ya da Edward Norton olabilir ama "Tanrı"yada rol biçerlerse orda filmin bütün inandırıcılığı biter klişe bir çocuk filmine dönüşür diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • bkz: konuya Fransız kalmak

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ölümlü bir insan

ancak filmlerde Tanrı olabilir :)

diyerek söze başlarım.

Jim Carrey'in bir filminde olduğu gibi.

Hristiyan alemi açısından bir sorun yok.

işin içine biraz da aşk katarlar.

Araştırma yapan bilim adamı

Sevgilisi vesaire.

Konuyu da insanlığın kaderi

bunların elinde olacak şekilde bağladılar mı

Filmden kolay ne var.

2|1
    0|0
  • herkesi bilemem ama bu tür filmlerde Morgan Freeman olmaz ise olmaz. discovery science daki sunumları eşsiz, bu tür bilimsel yapımlar için çok yararlı olur diye düşünüyorum

ayrıca Liam Neeson ve Edward James Olmos da bu filme yakışabilir.

Higgs bozonunu ise Stephen Hawking oynamalı :)

Genc ama bilime uzak erkekleri de bu filme çekmek için, big bang theory den tanıdıgımız Kaley Cuoco ideal olabilir.

1|0
    0|0
  • Şimdi Tanrı Parçacığı deniyor yaa, bizim insanlarımız Tanrı'nın parçası sanabilme özelliğine sahip olduğu için günah diye cevap vermiyorlardır.

0|1
    1|0
    • ahah icimde oyle bir his var :D

• ahahahaha eksi de vermis birisi yahu yuh artik. bir de bana diyorlar sitedesin hep :D bak olmayinca da boyle sacmaliyorlar

• Aynen :D Cahillik işte :D

• peygamber rolü varsa ben oynarım ://

0|0
    1|2
  • Tanrının belası parçacığı, tanrı parçacığı yaptılar ya ne desem bilmiyorum.

1|0
    0|0
  • Film yapsınlarda bari insanoğlu durumun öneminin farkına varsın. Başka türlü anlamaz bunlar. Gerçi anlayacaklarındanda şüpheliyim.

0|0
    0|0
  • Tanrı parçacığı deyince kafir olunmuyor beyler. Elleri görelim hadi.

Başrolü bence Morgan Freeman tadında oyuncular alır. Böyle hafif ağır olanlardan. Kevin Spacey'de olabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...