Simdi acikcasi biz neyizzz ulen?

Bir megan fox bir candice swanpoel bir adriana lima olsun ya da barbara palvin bunlar bu kadar guzelken ben neyim niye onlar bu kadar guzel hatunlar ah ilahi tanrim :((

0|0
3|28

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 28

• Bizim bayanlarımızın bakım sorunu artık yok gibi birşey. Bakım bir bayanın dış görünüş açısından herşeyidir, ekstradan doğuştan gelen bir güzelliği varsa ona da sizin söylediğiniz isimler kategorisinde muamele yapılır. Türkiye'de tek sorun bayanların karakter dengesizliği günümüzde.

1|0
    0|0
  • Öyle düşünme dünyaya kör sağır dilsiz olarak gelebilirsin herkesin güzelliği kendine şükür etmeli ayrıca bizim erkeklerimiz pireyi deve yapıyor kızı bir pohpohluyor kız kendini adriana lima sanıyor o yüzden bu övgüler bu kadar iltifat duyduğunuz için şanslısınız bile dünyanın hiç biryerinde bir kızın popusunu bu kadar kaldıran bir erkek topluluğu yoktur :))

1|0
    0|0
  • Yanlis.. megan fox , estetik ve makyaj guzeli.. adriana lima da , makyajsiz hortlak gibi.. dogru makyaj hileleriyle onlar kadar guzel olabilir kizlar , biraz altyapi varsa.. ve guzellikten ote , cekicilik ve sevimlilik onemlidir erkekler icin.. soguk guzel olacagina , cekici ol daha iyi..

0|0
    0|0
  • Onları Özene Bözene yaratmış allah senide okadar güzel var birazda çirkin olmalı nötrleşmeleri lazım demiş seni yaratmış:)

1|0
    0|0
  • sen onlardan güzelsin tatlım yalanım varsa tanrın canımı alsın.

1|0
    0|0
  • Güzeller ama o kadar makyaji bana yapsan bende brad Pitt okurum

1|0
    0|0
  • Bakmasını bilene ya da görmek isteyene dünyanın en güzel kızısın.

1|0
    0|0
  • güzellik nedir ya

1|0
    0|0
  • seven sevdiğine adriana lima gibi görünüyor...

1|0
    0|0
  • anlatması biraz uzun karmaşık

güzel olup olmuyacağın babandan çıktığın an belli oluyor

1|0
    0|0
  • Deki onlar insansa biz neyin #)))))

0|0
    0|0
  • hahahahaha hayırlısı be gülüm

1|0
    0|0
  • bir erkek yazsa bunu edilmeyen laf kalmaz. sonnda bir hatunda doğruyu gördü ohh be :))

1|0
    0|0
  • Dral dedenin dudugu

1|0
    0|0
  • Sende fena sayilmazsin niye oyle diyosunn:)

1|0
    0|0
  • Çok paralari olduğu için hem çok iyi giyiniyolar hemde makyaj malzemelerinin en kalitesini kullaniyolar. Adriana lima nin makyajsiz halini gördüğümde bu abazan halimle bile öğrenmiştim :dd

1|0
    0|0
  • Sende guzelsin:)

1|0
    0|0
  • Kb. He şöyle bir şey olacak öbür kü dünyada onlar o kadar çirkin ken sen niye bu kadar mükkemmel olacaksın düşün cennette vaat edilen hurilerden daha güzel düşünemezsin ama

0|0
    0|0
  • Sen ne diyorsun ya?

0|0
    0|0
  • Aç tavuk kendini buğday ambarinda sanar boşver sen o düşünce de olanlari

0|0
    0|0
  • Ağla bacım ağla açılırsın :D Valla sokağa çıkınca erkek milleti karşısına çıkana bakıyor onlar akla bile gelmiyor :D

0|0
    0|0
  • Biliyoruz ki onlar birer melek

0|0
    0|1
  • Limanin aldatildigini biliyormusun?

1|0
    0|0
  • Onlarimi ornek aliyon kendine

0|0
    0|0
  • insan

0|0
    0|0
  • Ne diyo bu ergen

0|0
    0|0
  • Sağlıklı olduğun için haline şükretmelisin bence.

0|1
    0|0
  • biraz büyü farkı anlıcaksın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir kadın kendini daha fazla ne kadar aşağılayabilir ki AH ILAHI TANRIM

0|0
    0|0
  • Bakimlilar paralari var ve guzel giyiniyorlar

0|0
    0|0
    • he yani senın paran olsa bakım yapsan barbara palvin gibi olucaksın öylemi :D ahhaah

• Bakim insani degistirir bunun bir cok ornegini televizyonlarda goruyoruz
      ayrica ben kendimi begeniyorum boyle bir sorunum yok

Yükleniyor...