Hard Rock Grand Opening ' e gidenler düşüncelerinizi merak ediyorum?

Hard Rock Grand Opening zıvanası tam bir facia idi.
ki Şebnem Ferah' ı dinlemeden döndüm.

Bazı grupların sound' ları iyi iken özellikle Pentagram grubuna yapılan iğrenç sound resmen kulaklarımızı tırmaladı. Böyle bir gruba yapılan bu saygısızlık yüzünden ve 33 lük biranın 14 TL ye satıldığı (corona 18) 1 avuç patlamış mısırın 5 TL olması da ayrı bir ayıptır.

Müziği bu kadar '' KAZIK '' ticaret haline getirdikten sonra bu ülke de ne müzik gelişir, ne de '' ROCK '' kavramı yerine oturur.

Bunu yokeden sizin para kazanma hırsınızdır.

Nitekim İstanbul'da ki şiddetli yağış ve fırtına sebebiyle yetersiz olan bıranda ve oturma yerleri de cabası.

Bir de sahnede ki dallama demez mi çok yağmur yok şemsiyeleri kapatalım buraya odaklanalım diye. Bir * git diyesi geliyor insanın.

Hard Rock Cafe' ye şu rezil organizasyondan sonra bir daha adımımı atmayacağıma eminim.

Hard Rock Cafe' ye hiç yakışmadı.

Tamamiyle '''' FAİL ''''

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye de organizasyonlar hep böyle zaten, para kıyamıyorlar dandik ekipmanlar, yabancı gruplar geliyor hiçbir otel masrafını karşılayıp ilgilenmiyorlar, sonra şu grup neden Türkiye'ye gelmiyor, bu cimrilikle Türkiye'de müzik mi ilerler.

0|0
    0|0
    • Durum daha bir vahim şuan. En son Yavuz Fest' te bu kadar değildi. 50cl bira 10 TL idi ve köfte ekmek 6 TL idi. Gene çok normal değil ama normal idi.
      Demek istediğini ve fazlasını emin ol çok iyi biliyorum bir ses mühendisi olaraktan.
      O senin dediğin konaklama yeme içme vs hep Rider' larda yazar ve yarım yamalak halleder onları organizatörler.
      Ama Pentagram da sana yemin ederim vokali duymaktan ziyade resmen adamın şarkı sözleri anlaşılmıyordu.

• Dorock ta allstar 50 tl mi neydi ben gitmedim ama bira felanda orada ucuzmuş. Zaten bileti kestirirken 33cl beleş veriyorlardı.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• organizasyon işinde kötüyüz kabul edelim. erasmusta bir metal grubum vardı ön grup olarak çıkıyorduk bazen adamlar hangi marka davul kullandığımdan rengine kadar sorup önümüze getiriyordu be. bide sıradan cover grubuyduk düşün muameleyi.

0|1
    0|0
Yükleniyor...