Mankenlere bakışı açınız nedir? aklı ve becerisi olmayan insanlara poposu güzel olduğu için saygı duyulmalı mı?

tv izliyorum bir yarışmada bayanların halinii gördüm bana komik geldi birde kendini bişey sanan dengesiz cinsiyetli şapşal giyinimli insanlar bu nedir ya

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• show tv mi? insanları özenti yapan saçma sapan yarışmalar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kıyamet alametleri bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• öyle deme onlar yarışma süreçlerinde genel kültür ve çeşitli bilgi yarışmalarından geçiriliyolar

0|0
    0|0
    • akla yeteneğe beceriye sahip bir insan neden kukla olmayı seçsin?

• :) ben diyecek bir şey bulamıyorum. Sana kendimi kapatıyorum :)

• şu catwalk ı yapmak için topuklu şart mı hacım birde caizmi?

• Akılları olmadığını nereden biliyorsun? Aysun Kayacı Harvard Üniversitesi Tarih bölümüne kabul almış bir kişi mesela. İnsanları tanımadan konuşma şekillerine, giyimlerine göre eleştirmemeliyiz. Çok manken arkadaşım var hepsi kariyerli insanlar. Lise mezunu manken devri eskilerde kaldı.

0|0
    1|0
    • arkadaşım yapma lütfen aysun kayacı yalancınn önde gideni dudaklarını bilerek o hale getiren biri bumu karakter birde harvard dedin güldüm

• Aysun Kayacı misafir öğrenci olarak Harvard Üniversitesi'nde Tarih bölümünde eğitim aldı. Kıskanma. :)

• aysun kayacı benm gözümde para için babası yaşında adamlarla takılan yağsız tarafından et yığını

Yükleniyor...