Örümcek adamı izleyen var mı gençler ? :)

Şu an sinemalarda olandan bahsediyorum bence çok güzeldi severek izledim :)) 30 yaşında olunca bile izlerim sanırım :):)

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Örümcek adam sevilmze mi?:)))Zaten bugün eski animasyonlarına bakıyordum.Yeniden çekimi güzel olmuştur umarım.Seyretmeyi düşünüyorum şimdi sinemalarda olanı.

1|0
    0|0
    • İzle ben çok beğendim bence eskisini aratmadı :))

• Izle bakalm :))

Erkekler Ne Diyor 12

• animasyon candır

1|0
    0|0
  • tobey maguire ve kirnsten dunts oynamadığı hiç bir spıderman filminiz izlemem.

1|0
    0|0
  • Televizyona düştüğünde izlerim anca

1|0
    0|0
  • Başrol degişince izleme istegim kalmadı

1|0
    0|0
  • 3 boyutsa giderim ama bak :)) link

1|0
    0|0
    • Eheheh :)) Git bencede biz arkadaşımla gülmekten öldüm filmde filmden çok gittiğin kişi de önemli :))

• yani 3 boyutlu olaya alışık olmalı :))

• izlemedim ama hafta sonu inşallah izlerim. gidenler çok beğenmiş. ilk seri gibi konusu ama daha güzelmiş fragmanı süper

1|0
    0|0
    • İzle kesinlikle ilk seriye benzeyen olaylar var ama bu daha bir başka ya mükemmeldi :))

• Bir kız arkadaşımla gittim sinemada bizim dışımızda 9-10 yaşında çocuklar vardı genel olarak :))

• :D evet çocuklar çok gider ne yapalım o kadar çocuk içinde izliyeceğiz :D:D ilgi alanın sinema sanırım

• Henüz izlemedim. Tavsiyeni dikkate alırım. Önceki 3 film ile bağlantılı mı ?

1|1
    0|0
  • bu hafta sonu inş. izleyecez.

1|0
    0|0
  • ben hiç sinemaya gitmedim nasıl bi yer ..

1|0
    0|0
  • düşerse nete indiririm o da arşiv için izlemem yani :)

1|0
    0|0
  • 1,2,3 serisini izledim :)) 30 yaşında olursam bende çocuğmla izlerim galiba :))

0|0
    0|0
  • serinin diğer filmlerinde toby e alışmıştık ama bu da iyiydi tabi severiz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İzledim de sıkıntıdan öldüm ben:/

1|0
    0|0
  • izlemedim.

1|0
    0|0
  • 3D si iyi olmus ayni konular ama sariyor hala eskisi gibi ): animasyon koleksiyonum var 2002 den beri biriktiriyorum ilgilenenlere her türlü tavsiye verebilirim :)

1|0
    0|0
    • aynı konularda şaşırttı bazı yerlerde beni Türk filmi izleye izleye hep olumsuzluk bekledim yani :))

• deme öyle olumlu türk filmleri de var :) örnegin sacma sapanligina güldügümüz Türk komedileri:)

• Evet ona bir şey demiyorum Türk yapımlarına benden tam destek çok severim fakat olayları tahmin ediyoruz ya arada onu kast ettim bu filmde yoktu tahmin etme :))

• ilk üçünü izledim. sinemada olanı henüz izlemedim

1|0
    0|0
  • bi ara tvde rastlarsam ve yapacak hiç bir şeyim olmazsa izlerim.

0|0
    1|0
  • ne kadar uzun zamandır sinemaya gitmediğimi hatırladım şimdi. gidiyim bari haftasonu.

0|1
    0|0
Yükleniyor...