Yalnızlık nedir?

Herkese göre bir yalnızlık fikri vardır? Bazılarının okuyacak kitabı olmadığında kendini yalnız hisseder bazılarını babası öldüğünde bazıları ise birçok arkadaşı olmasına rağmen kendisini yalnız hisseder.. Fakat genel kanı sevgilisiz olmaktır Sizin ne?

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yalnızlık; Varlığının değerli olduğu sana hissettirebilecek, hayatına bu yönde değer katabilecek insanlardan yoksun olduğunun göstergesidir bana göre...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sevgilinin yüzüne, ellerine aşkla dokunmak varken telefonun ekranına dokunmaktır bana göre yalnızlık.

0|1
    0|0
  • yalızlık boş bir veresiye defteridir (Erdal Bakkal)

0|1
    0|0
  • Boşlukta kalmışlıktır sanki kalbinin tam ortasında ruhundaki en büyük parçan eksik gibi kapanmayan yara gibi

0|0
    0|0
  • Çiğ köfte tükkanlarının olmadığı bi' yerde yaşamak çok yalnız hissetiriyor )=

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Şimdi bir yalnız olmak var bir yalnız kalmak. "Birbirine karıştırma yalnız olmak ile yalnız kalmayı. Birinde tercih senindir, sen hayatı kıl payı kaçırmayı göze alıp kaparsın odanın kapısını. Pembe panjurlu evin tek yaparsın yapısını. Yalnız olmak doğuştan gelir, ölümle biter; yalnız kalmak acziyettir hemde ölürcesine." demiş şair

0|0
    0|0
  • internetim olmayinca.. Yok böyle bir yanlizlik. ss

0|1
    0|0
Yükleniyor...