Telefonda oyun borcu ödenmezse ne olur?

Telefonda kardeşim oyun oynarken yanlışlıkla artık nereye girdiyse satın almış oyunu işte mesaj geldi. 12 tl oyun borcunuz var diye. O borcu ödemezsem ne olur? Oyun iptal olmuyor bu arada.

Güncellemeler:
yani sürekli bu parayı ödemek istemiorum ya bi oyun diye hat mı degiştireyim yani off bilgisi olan varsa yazsın

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kontörlüyse kontör yüklemende düşer,Hiç bekliyeyim 2 ay sonra yüklerim diye düşünme:) hattı atıp ne yapıcaksın 30 lira verip yenisini almak dahamı iyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• hiçbir şey yapmana gerek yok, borcun varsa ya faturana yansıtırlar, hattın yüklemeliyse borcunu hesabından düşerler.

0|0
    0|0
  • Sürekli ödemezsin sadece birkere alır oparayı ama müşteri hizmetleri kapatır,günü doluncada iptal olur.

0|0
    0|0
    • öyle yapcam uzun süre kont yüklemicem 1 ay yada 2 aşy falan iptal olmazsa wercez o parayı npalım

• 2dakikanı ayırıp müşteri hizmetlerinden iptal et bence,kendiliğinden iptal olacağını sanmıyorum zaman aşımı vardır ama bu belli olmaz 2ay bekleyebilirler çünkü şuan onları hakkı olmuş.

• Genelde ücretini almadan,butür oyunlara katılamaz sanıyordum.Bir üyelik olabilir sana tavsiyem müşteri hizmetlerini arayıp üyeliğin olup olmadığını sorman.Büyük ihtimalle üye olunmuş,müşteri hizmetlerinden iptal edebilirsin

0|0
    0|0
  • bir kaç yıl önce bende cepten müzik indirmiştim.. yada oyun. tam olarak hatırlamıyorum..

ama tıpki sizinki gibi banada öyle msj gelmişti., şu kadar borcunuz var gibisinden..

pek kaale almadım.. borcuda ödememiştim...hiç bişey olmadı..

o oyunların bulunduğu sitede ücretlidir falan gibisinden bir bilgi vermiyorlar,sonra hesap çıkarıyorlar millete...maksat insanları keklemek..boşver.. çok üstünde durma..bişey olmaz.

0|0
    0|0
    • güncellemeye cevap = hattına kontor yüklersen o 12tl nin tamamını tahsil edinceye kadar kontorunu alıcaklar,yada yeni bir hat al...ben hattımı değiştirmek istemiyorum diyorsan o oyun servisinin müşteri hizmetlerini ara aboneliğinimiz varsa iptal edin de..bide müşteri hizmetlerindeki erkek,kız kimse artık bigüzel fırçala onu...ücretli oyunları ne diye millete bedava verip sonra bize borçlusunuz diye hesap çıkarıosunuz de..sağlam yüklen..

• bilmiyorum hiç denemedim ama sistem otomatik olarak kayıtta tutuyo sanırım kontör aldığında mutlaka o 12 tl kesilicek senden...

0|0
    0|0
  • ara satın aldığın yeri çöz olayı.

0|0
    0|0
  • arkadaşlar ben kontür yükledim almadılar ya biri servisin numarasını verbilirmi

0|0
    0|0
  • müsteri hizmetlerini arayıp üyeligini iptal edeceksin başka çaren yok benimde başıma gelmişti

0|0
    0|0
  • faturalıysa faturana değilse kontüründen gidecek bir sefere mahsus...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• şimdi kontörün yok sanırım :S

0|0
    0|0
    • hyr yokkk almayadı düşünmüom ama oyunu iptal de etmiolar ya

• edilmez benimde bir arkadaşım öyle yanlışlıkla oyun satın almış ve sürekli belirli miktar para kesiyorlar :S kız hattını değiştirmişti :S

Yükleniyor...