Yorum da yazdıklarım hakkında öneri verebilirmisiniz?

sevgilimin karakterii çok farklı bir insan zaten en çok o yönü dikkatimi çekmişti bir eksik yönü var gözümde o da 3 den fazla kıyafeti yok :O ben çok şaşırmıştım parasızlıktan dolayı değil gerek duymuyor dış görünüşe hiç önem vermiyor. kendinede bakmıyor çok farklı düşünceleri var. . bu konu üzerinde konuşmuştum sen beni şu an değiştirmeye çalışıyorsun olduğum gibi kabul et beni dedi. ben hala değiştirmekle ısrarcıyım 3 tane kıyafet nedir yav yalnızca 3 tane? her bir şey söylediğimde bir kulp buluyor nasıl bu yönünü değiştircem ne diyebilirim ne yapabilirim? nasıl ikna edebilirim?:S

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• bende sevmiyorum sürekli farklı şeyler giymeyi kolay beğenmiyorum ondan belkide bir tshirti begenerek aldıysam farklı renklerini ya da 2 tane alıyorum onun dışında aldıklarımı zaten almış olmak için aldığımdan ikinciye giymiyorum

0|0
    0|0
    • onda kıyafet zevki denen şey yok o yusden almıyor. 3tane yetiyor diyor o mantıkta buda beni rahatsız ediyor.

• yapıcam bişiler :)

• hadi bakalım :D

Erkekler Ne Diyor 4

• benimde 3 tane pantolon kaldı hiç sorma almaya üşeniyom :D

0|0
    0|0
    • almaya tenezzül bile etmiyor bir kere zorla mağazaya girdirttim onu :)

• iyi yapmışsın arada magzaya götür başını beklesin oda yavaştan gözü kaymaya başlar kendine göre bişeyler alır belki. d

• zorla aldırtmıştım zaten hiç gözü kalmaz düşünceleri değişmeden zannetmem

• 1 tane de sen al bari

0|0
    0|0
    • onu mağzaya soktum zorla zaten. aldırdım kıyafetleri arasında en iyi kıyafeti benim aldırdığım kıyafet zaten

• yani orta yolu bulursunuz inşallah :)

• ins :D

• Bende oyleydim ya ama diş görünüşün önemini anladıktan sonra dolap kiyafet dolu :d

0|0
    0|0
    • kompozisyon yazısı hazırlayıp ezberleyip karşısına geçesim var :D:D ne desem kulp buluyor kendisi hiç kendisine bakmıyorda evden terlikle bile çıkar gezer gelir yani o derece hiç önemli değil onun için nasıl etkili konuşim neler yapim yadaki bu yönünü değiştirsin. işte.

• Sevgiline cokk benzer bir yakin arkadasim var valla o kadar inatci o kadar herşeye hazir cevap oluyor ki bogasim geliyor bazen. başka turlu aldirabilecegini sanmiyorum

• ozaman böyle zorlamaya devam :D

• Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yok. Nice elbiseler gördüm, içinde insan yok.
    -Mevlana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...