Geğirmek ayıp değil gaz var gaz var diyenlere slm. d. d. d?

Beyler su bile içsem khaleesi ejderhası gibi böğürüyorum. Geğirirken adımı da söyleyebiliyorum tüm aile fertlerinin isimlerinden akrostiş şiir bile okuyabiliyorum. Bu bir eksik midir yetenek midir bilmiyorum ama çk mtszm. s
Bu beni sevgilimden ayırır mı? Yanında rahatça böğüreyim de olduğum gibi mi olayım yoksa başkası olayım kendim olmayayım öyle daha mı güzelim?

0|1
12|58

En İyi Erkek Görüşü

• Bence sen ciddi değilsin

0|0
    0|0
    • Uffffff ne güzel trollüyodum yha niye hmn açklysn ki. s

• Yarim saat once de baktim cewap vermedim ama simdi veriyim dedim çünkü boyle birseyin ne kadar kotu oldunu sende biliyorsun milet ne der diye sordunu düşünüyordum ama bilsem az daha beklerdim eic icin de tsk

Erkekler Ne Diyor 57

• İnsanlık hali kankaaa

1|0
    0|0
  • Kanka üst üste combo yapma :)) bir defalık bir şey olmaz :))

2|0
    0|0
    • Bazen comboyla evi şenlendiriyorum ama gaza gelip mehter marşına falan bağlıyorum

• Ben tarkandan bağlamıştım

• Olsun sen nasılsan öyle darvan doğallığı severim doğallık iyidir :))

• İnsanında böğürdüğünü ilkkez duydum arkadaş.

1|0
    0|0
  • Aşmışsın sen devam et sıkıntı yok :)

1|0
    0|0
  • Hatun dediğin zarif olur öküz gibi baklavacı hasan gibi böğürürsen tekmeyi yersin.

2|1
    0|0
  • Gazdır bacım sal gitsin. s

1|0
    0|0
  • ben osurana bile gülmem kızmam elinde olmyan bşe çnkü ama başkasının yanımda geğirmesi tansiyonumu çıkarıyo.

1|0
    0|0
  • Gerçek olamazsın

1|0
    0|0
  • gel evlenelim yıllardır aradığım kadınsın

1|0
    0|0
  • o zaman herkez kendisi olsun yolun ortasında sıçsınlar işesinler kimse kimseyi takmasın kendi olsun

3|0
    0|0
  • hacı rahatça böğür saklamaya çalışırsan daha kötü olur. ossurma sakın. fotodaki kız sensen o seksilikte bir kızın sıçtığına inanamayız biz. geğirdikten sonra kahkaha at. sanki bilerek yapıomuşsun gibi davran

1|0
    0|1
  • bızım mahallede bı komsu vardı yası buyuk bı bayan bır gehırıyodu abartmıyorum 2 sokak oteden duyuluyodu ve uzundu komıktı bence komık bısı bı kız yanımda yapsa severım yanı ben bıraz pıslık bı ınsanım :D abartılcak bısı degıl hem rahatlatır yanı takılma bence. s :D

0|0
    0|0
  • Kendin gibi sevgili bul onunla karşılıklı böğür Güzel çift olursunuz. MUTLULUKLAR ^^

1|0
    0|0
    • Kendim gibi böğürenle evlencem

• Hayır normalde ağızdan kaçar insalık halide sürekli gerile gerile yaparsan kötü olur biraz evet kendin gibi birini bulunca evlenmen doğru :)

• iğrenç bir durum. yanımda yapana da iğrençsin mk diyorum.

1|0
    0|0
  • geyiren osuran kızdan tiksinirim :)

1|0
    0|0
  • sarışın kıza yakıştıramadım ama :/

1|0
    0|0
  • Bence sen yetenek sizsiniz türkiyeye çık :D

1|0
    0|0
  • kesınlıkle oda bır ıhtıyaccc

1|0
    0|0
  • Kendi ol yeter. Beğenen seni olduğun gibi beğensin:)

1|0
    0|0
  • sevdiğinin yanında doğal olabilmeli insan.:D

1|0
    0|0
  • Yok öyle birşey bence dalga geciyorsun bizimle:D

1|0
    0|0
  • Ayni seyleri kicinla yaparsan yeteneklisin diyebiliriz.

0|1
    0|0
  • Bir ülkede şimdi hatırlamıyorum hangi ülke olduğunu. Misafirliğe gittiğiniz bir evde yemekten hemen sonra geğirmesseniz bu o aileye saygısızlık oluyor :) yemeği begenmediniz anlamına geliyor. Senin o ülkede yaşaman lazım :) gerçi trol demişsin ama genede sen o ülkeye git :) durma buralarda :)

0|0
    0|0
    • Gegirmem bir troll degil gercekten gegiriyorum:( su icsem yariyo ayoll

• Bende geğirerek kaideli şarkı bile söylüyorum ama tek basına kadıgım zamanlar :) Çevreye rahatsızlık vermek iyi bir davranış değil :)

• sıç en iyisi legen verelim mi. s. s

1|0
    0|1
    • Kendini kotu hissetme diye herkese verdigim likedan sana da verdim legene gerek yok küvet nesiliyim ben

• Demek çok dokundurucu yorum atıp karşındakini susturuyosun? nice diyorum awesome cool diyorum bravo

• hLL spR dvM

• rahat kızlar hep sempatiktir zaten. ilk buluşmada değil, geğiresi her geldiğinde geğirsin. yemeğe gidilmişse hayvan gibi yesin tıka basa. iştahsız ve yavaş yiyen, "hanım evladı" diye tabir edilen kadın hiç sempatik değildir.
    not: ironi falan yok çok ciddiyim.😄

0|0
    0|0
  • seninki abarti biraz. ama evlenirken evet cevabını o şekilde versen süper olur. herkese inat :))

0|1
    0|0
  • ben olsam senı mahkemeye verırdm.))

0|0
    0|0
  • Geğirmekle osurmak arasındaki ince çizgiyi ayarlayabildiğin sürece sıkıntı yok :P

0|0
    0|0
  • Aaa kızlar da geğiriyomuş demiycem pislikleşecek olursak sıçıyosunuz bile yani sizde insansınız bence soğumasın kimse senden :))

0|0
    0|0
    • Vize basvurum kabul gormus kadar mutlu oldum SAGOL GUZEL INSAN BIZI KABUL ETTIGINIZ ICIN HEPINIZ SAGOLUN!!1

• Ahhh canım kıyamam l*n sana hep mutlu ol sen :)

• kızların geğirmesi daha pis :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    27

Kızlar Ne Diyor 12

• çok güldüm yaaa :D

1|0
    0|0
  • Sevgilim cok osuruyo yazisindaki sevgili benim djxkkdd

2|0
    0|0
  • Seni seven böyle sevsin ne diyim :)

1|0
    0|0
  • Bence uflemeli çalgılarda bu taktiği feneyerek husnu şenlendiriciyle kapışablrsn. s. s

0|0
    0|0
    • Bir deniz seki vakası daha kaldıramaz bu ülke

• Bence geğiren sevgili bul. Çok güzel geğirik kokulu bir eviniz ve geğirtici bir aşkınız olur. Çocuklarr...

• Bende de o ejderhadan var bir kere rahat durmuyor evlat Sevgilimle beraber geğiriyoruz bazen alfabeyi felan sayıyor hele gazlı içecek içtiysek tamam olay orda noktalanmıştıe

0|0
    0|0
  • cesaretine hayran kaldım :D bende öyle çok olmuyor çok şükür alışkanlık haline getirdiğin için çok oluyodur sende he bide bence sevgilinin yanında okadar kendin gibi olmana grek yok çünkü kıza veya erkege hiç farketmezhiç yakışmıyor bence

0|0
    0|0
    • Bence de yakışmıyo sölüyorum kendisine yok diyo olmaz diyo falan fln. s uf npcm bn yha. s

• Bende gegiririm de şu an evde bu konuda bastırılıyorum yapinca kızıyorlar yapamıyorum

0|0
    0|0
  • Bence ice dogru iktir o gazi baska yerden ciksin belki sessiz olur bu sefer :)))

0|1
    0|0
  • Tabi insan sevgilisinn yannda samimi olmalı ama sen yine de once nasl karşılar bir agzini ara drek bböğürme adama :D

0|0
    0|0
  • Geğiririz elbet insanız hepimiz yalnız olduğunda yapılmalı karşındaki kişiye saygısızlık olur yanında yaptığından dolayı.

0|0
    0|0
  • cok uzun ya canıms. s

0|0
    0|0
  • Amrka'da. Gak yapmak ayipta osurmak ayip degil :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...