Arkadaşlar resim yeteneğimi gelştirmek için ne yapmalıyım?

Resim yapmayı çok seviyorum. ama yeteri kadar iyi yapamıyorum, özellikle kara kalemde çok eksiğim var. hobi kursları fiyatlarına baktım 250den aşağı yok. ben en fazla 150 verebilirim aylık, öğrenciyim henüz. kendi kendime geliştirebilir miyim ya da var mı bildiğiniz uygun kurslar ist. Anadolu yakasında? tekniği bilmeden de yapılmıyor.

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer Üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültelerine girmek fikrin varsa, mecburen kurs alman gerekiyor. Daha çok kendini geliştirmek içinse, halk eğitim den ücretsiz eğitim alabilirsin.
    Çizimini geliştirmek istiyorsan, nesnelerin resimlerini yap. Annen otururken genel olarak onun çizimini yapmaya çalış hızlıca.
    İlk zamanlar hiç bir şeye benzemeyecek ve bol hatalı olacaklardır. Israrlı olursan çizgilerin gelişmeye başlayacaktır.
    Rembrand, Caravaggio, Michalengello gibi büyük ustaların çalışmalarının kara kalemlerini (röprediksiyon) yapmaya çalış. Ne kadar çok kalemle haşır neşir olursan, o kadar çok gelişme sağlarsın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Deneme yanılma yöntemiyle öğreneceksin bunu. Ben öyle yapıyorum. İlk önce ciziyorum sonra kara kalem deniyorum.

İnternetten vidio falan izleyebilirsiniz faydası olur.
    Şuanlık daha sadece çiziyorum. Kara kalem bende yaoamıyorum. http://instagram.com/p/smzsRVQFNo/

Kara kalem biraz zordur gölgelendirmesi falan. Bayağı bir çalışmak gerekiyor.

0|0
    0|0
  • Bak git sevdiğin bir insanın resminin çıktısını al ondan sonra o çıktının arkasını komple karala sonra o çıktıyı temız bı a4 kagıdının üzerine koy resmın ustunden git :D al sana kara kalem mis gibi ben kızları böyle tavlıyorum :)

0|0
    0|0
    • ama o şekilde doğru tonlama ve gölgelendirme yapamazsın :) sadece çizmiş olursun. hileci seni :)

• artvinli misin? ben de artvinliyim 08 :)

• resmi çizdikten sonra tonlama kolay ben direl göstermıodum kı :D resmını çekıp atıyordum altada bir imza çakıyordumm hoopp kız benım :D

• Resimciye git :D

0|0
    0|0
  • Bzım Atölyeye Gelebılırsin

0|0
    0|0
  • halk egitim merkezinin ucretsız kursları bu kurslar arasında kara kalem resımde var bakabılırsın

0|0
    0|0
  • Net de aşamalı resim çizme praktikleri öğreten siteler var
    Çoğu ingilizce ama anlarsın
    Dene bence

0|0
    0|0
  • Rsim kursunu git

0|0
    0|0
  • ben yapıyorum karakalem prof değilim ama nasıl gerliştirceğini biliyorum :)

0|0
    0|0
  • o değilde sen hayırdır Osman Batur filan

0|0
    0|0
    • Evet, Türk milliyetçisiyim çünkü. ne olmuş?

• Sakin ol hanım abla yani enteresan geldi burada bir hatunun Osman Baturdan haberdar olması

• evet genelde Arjantinli serseri Che'den haberdar olurlar. Kazak kahramanını kim ne bilsin.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...