Nasıl kültürlü olunur?

Şimdi benim ne yapmam gerek? Nasil kültür seviyemi yukseltirim? tüm önerileri bekliyor, şimdiden elleriniz dert görmesin diyorum

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• 1. kitap oku : çok uzaksan klasiklerden başla sonra sosyal bilimler hakkında temel bilgiler veren kitaplar okuyabilirsin. felsefe sosyoloji tarzı
    2. sineme : revep ivedikleri bırakıp biraz sanatsal filmelere kütleşmiş filimlere bakmalısın. ödül almış filmlerden başlayabilirsin.
    3. gez : gezebildiğin kadar gez.
    4. hobi : bir hobin olsun. yeteneğin neye var nlerden holanıyorsun? buna göre bir uğraş edin. dans, müzik, resim, drama, ...

0|0
    0|0
    • 2 var bende ama şimdi klasikler sıkıcı geliyor diğer kitaplardada durum farksız. ayrıca yeteneğimi bulmamda zor olacak birkaç denemem oldu ama beceriksizim işte

• sen de bir gün salya sümük gelirsin yanıma
      gül şimdi :)

• Yok bee yanlış anladın beni
      Hem belkide gelirim yani ne var bunda:)

Kızlar Ne Diyor 2

• Sosyaliteni arttır araştırma yap bol bol kitap oku sinemaya tiyatroya konserlere git müzikle falan uğraş belgesel izle zamanla oluşan bilgi birikimiyle genel kültüründe artış görüceksin hiç bir bilgiye gereksiz deme her bilgi ufkunu genişletir her konuda biraz bilgin olursa toplumdaki yerin de iyileşir :)

0|0
    0|0
    • :) hadi hayırlısı. eksik olduğum konulara yoğunlasiyim. çok işim var anlaşılan:)

• Yok aslında öyle değil kültür zamanla oluşur araştır yeni şeyler öğren sonra bakıcaksın ki yeni şeyler senin de hoşuna gidicek 😊

• Sadece kitap oku ben kitap okurum hep evde bin in ustunde kitap var ailemde cok kitap okur ozellikle klasikleri okuyarak kelime dagarcigini yukseltirsin ama okurken grinin elli tonu gibi kitaplarda okuma yani

0|0
    0|0
    • Onu biraz okudum da sıkıldım:) klasiklerde sıkıcı gibi yaa. nasıl okuyorsun onları?

• Yo bence cok eglenceliler ama okuma aliskanligi olmayan bir insana sikici gelirler ilk basta yakin donem siyaseti olabilir ya da mizah kitaplari felan oku sonra daha rahat okursun klasiklari

• Inşallah"

Erkekler Ne Diyor 1

• İKRA! okuyarak araştırarak

0|0
    0|0
Yükleniyor...