Eminem'in yeni şarkısı Guts Over Fear hakkında ne düşünüyorsunuz?

http://www.youtube.com/watch?v=C2pYNk-Gxxk dinlemek isteyenler dinleyebilir ^.^

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Şarkının Türkçe çevirisini okuduktan sonra bu adamla birlikte yaşadığım hislerden kıvanç duydum.
    Geriye dönüp baktığında sönük olmayan şarkılarını bile gözünde çöpe çevirmiş hali, şarkının içinde bahsederken "b. klar" diye ele alması, ne derecede büyük bir gelişim gösterdiğinin kanıtıdır kendi içinde.
    Yaptığın şeylerden tiksinti duymaya başladığının adıdır kendini üste çekmek.
    Ve sürekli olarak çabasının bununla (kendiyle) mücadelesi olduğuna vurgu yapmak istiyor.
    Onların (insanların) gözünde ilk başlarda b. ktan farksızken kendini kanıtlama inadına tutulmuş ruhuyla onların b. ktan ağzını kapatmak istiyor. Bir yandan bu durum Rap yapmasındaki ilhamı ve öfkeyi sağlıyor.

40'lı yaşlarının ortalarına yaklaştığında (bunu Rap hayatının sonuna yaklaştığı şimdiki zamanıyla eşdeğer tutmak gerekirse) artık tek mücadelesinin "benim gibi hissedenlere hırs ve başarı sağlamak amacıyla" dönüştüğünü anlatıyor. Ezilenleri ve küçük düşürülmeye çalışanları simgelemek için uğraş verdiğini görmek hayranları tarafından gerçekten dokunaklı bir savaş.

Onu bunu, sizi bizi bilmem ama ben kendi içimde bu adamın "dünyanın en iyi sanatçısı/söz yazarı ve kafiyeleyicisi" olduğunu ilan ediyorum. Sizin b. ktan pembe dünyalarınızın dışına hitap eden tek sanatçı bu.

0|0
    0|0
  • Eminem i severim de yenilerden bu daha iyi geldi :) http://www.youtube.com/watch?v=7bDLIV96LD4

0|0
    0|0
  • iyi düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • sıng of the moment bence en ıyısı.. baska parcalarınıda begenmıyorum..

0|0
    0|0
  • Güzelmiş

0|0
    0|0
  • Biraz önce şarkının Türkçe çevirisini okudum. Adam yaşadıklarını yazmış. Kendisinin illuminati ile sorunu var.

0|0
    0|0
  • Harikaa dostum :D

0|0
    0|0
  • wiz khalifa başlangıcı olmuş sanki biraz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• EMINEM en sevdiğim şarkıcı zaten. Sia da çok iyi, bugün "One and Two and Three and Four"şarkısını kaç kez dinledim, bilmiyorum. Hem şarkı sözleri hem de müzikalite açısından-her zamanki gibi-harika iş çıkarmışlar.
    -Gecen bol olsun.-

0|0
    0|0
  • Bu şarkı bir harika dostum :D

1|1
    0|0
Yükleniyor...