En çok beğendiğiniz İran filmleri?

En çok beğendiğiniz İran filmleri hangileri. Lütfen anketten seçiniz, beğendikleriniz birden çok ise ve/ya listemde yok ise, lütfen cevabınızda belirtiniz. Teşekkürler. :)

Benimkiler sırasıyla:

Davul Dengi Dengine [2010]
Cennetin Çocukları [1997]
Altın ve Bakır [2011]
Baran [2001]
Cennetin Rengi [1999]
Bir Ayrılık [2011]
Serçelerin Şarkısı [2008]
Söğüt Ağacı [2005]
Elma ve Selma [2011]
Rüzgar Bizi Sürükleyecek [1999]
Son Bekâr [2010]
Sükût [1998]

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Birde anne filmi var basarisi ve duygusu iyi.

0|1
    0|0
    • Çok teşekkürler, bakacağım inş.

• "Mim Mesle Mader" (M For Mother - A; Anne Demektir) evet izledim ve çok beğendim. Teşekkür ediyorum.

• Begenmen ne guzel. Film haznene yeni bir film eklemek hosuma gitti. Ben tsk ederim.

Kızlar Ne Diyor 2

• sitede bu soruya cevap verecek kişi sayısı 2-3 ü geçmez

0|1
    0|0
    • Maalesef, gördüm ve üzüldüm. Asya sineması candır, yozlaşmamıştır henüz. İran, Hindistan, Kore, Japonya vs. ülkelerden birer düzine film listeleyebilmemiz lazım diye düşünüyorum.

• Teşekkürler, Bollywood pek izlemem, çünkü o da çoğunlukla yozlaşmıştır, hayatın içinden ve kültürel değerler ile pek ilgisi yoktur, hatta dil ile bile, konuşmalar yarı ingilizcedir. Tabi istisnaları var, paylaştığınız listedeki "Jodhaa Akbar" (Cuda Ekber) gibi. Ki onu izledim ve beğendim. Liste için teşekkürler. :)

• Kore filmleri İran hariç diğer ülkelerin sinemasından daha samimi ve hayatın içinden gibi geliyor bana. İran filmlerinden sonra Kore filmlerini tavsiye ederim :)

• Hiçbirini izlemedim bişey kaçrdım mı?

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...