Hala cizgifilm izleyenler var mı?

Bende hep cartoon network acıktır hala da cocuk gibi izlerim, peki siz?

0|0
4|17

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Bazen miniklere birlikte bakıyorum. Ama günümüz çizgifilmleri öyle eskisi gibi değil. "Mock & Sweet", "Kaptan Tsubasa" ve "Voltran" gibi çizgifilmler yok hani. En azından bizimkilerin baktıkları böyle birşey yok maalesef.

1|0
    0|0
  • Gumball surekli dizi adventure time bu uclu benim vaz gecilmezim. Ama kardesim madem izliyorsun bos izleme sana onerim googla subliminal messages disney yaaz ve konuyu biraz arastir simdiki cizgifilmler cok daha derin mesajlar iceriyor insanliga belki yardim edemezsin ama cocuklarini kurtarabilirsin...

1|0
    0|0
    • Kitap okuyorum illu hakkında, yine de tesekkürler :)

• Youtube icin su kelmler yeterli olur: muzik endisturisi desifre referanslar 1/17 . Ben dilersem mahsere kadar bunu sana anlatmaya ugrasabilirim bu kivirmak degil iyi niyet. Ama sen mahserden sonra kivirabilecek misin? Uzayli istilasinda yuzunu gormek isterim :)

• Hahahaha selamını söylerim :)

• tom ve jery favorim
    bide tazmanya canavari var:D

1|0
    0|0
  • Çizgiyi bırakıp animeye geçeli çok oldu.

1|0
    0|0
  • Evet normal bisi gecen internete gittigmde bir abi vardi 40 yasida bakugan izliyordu bende johnny bravo ed edd eddy severim ^.^

1|0
    0|0
    • Ed coktandır yok ya iyiydi onlar :)

• Evet o masum olan corap takiyordu kafaya ^.^ kucugu olan paragoz uzun olani zaten yemejten baska bisi dusunmuyo ^.^

• http://www.youtube.com/watch?v=rCU5ttU8NNY Seyredilmez mi en son kardeşimle bunu izlemiştik :) Yaşı filan anlamayız çocuk olmaktan mutlu olmakta var

1|0
    0|0
  • Tvde gorsem izlerim cocukkende derdin ilerde yine izlerim diye hala diyorum 30-40 olayim yine gorsem izlerim ya

1|0
    0|0
  • Samurai Jack bulursam, kaçırmam.

1|0
    0|0
  • Denk gelirse

1|0
    0|0
  • Televizyondakiler fazla çocuksu geliyor artık ya. Animesiz yaşayamam ama :)

1|0
    0|0
  • Arada samuray jack izliyorum. Bide gambol baya sarıyor bak.

1|0
    0|0
  • Anime izliyorum.

1|0
    0|0
  • kesinlikle.

1|0
    0|0
  • Evet bende izlerim One piece özellikle ^^

1|0
    0|0
  • ben :)

1|0
    0|0
  • evet amcamın kızı ızlerken ızlemek zorun da kalıyudm bazen

0|0
    0|0
  • Çizgi dizileri değil de, animasyon filmleri izlerim.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...