Kitap okuyan kaç kişi vardır KS'de? Detaya dikkat?

Evet arkadaşlar KS üyeleri arasında Kitap Kurdu grup toplantısına hoş geldiniz.. Bu gruptaki üyeler önerilen kitabı okuduktan sonra kitapla ilgili sorulara yanıt verecekler.. Var mı katılmak isteyen?

Güncellemeler:
Arkadaşlar bir de ödül sistemi getirelim diyoruz.. :)

@effflatun @surengi @lailat @sorularvar @SercanŞ @Rusasigi @Kolibri @Dansözkız @ririlover @EcemKoujin @crazygirltr @özlem112 @vikvikvik @birbaşakburcu @medya21 @coustei

0|0
19|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

• Benimkine bir bakın o zaman http://www.wattpad.com/68321188-blm-1

0|0
    0|0
  • kıtap okurum ben ama katılmak ıstemem

0|0
    0|0
  • Yaz bakalım :)

0|0
    0|0
  • Olabilir belki ama kitaplar ne tarz olacak, nasil herkesin zevkine hitap edecek?

0|0
    0|0
  • Okuyoruz da şimdiler de yazili mulakatim var sadece ona calisiyorum..

0|0
    0|0
  • Ahh çok isterdimm @Sorad ama ben kitapi nerden bulayımm hollandalardan :/ Hem okul icinde baya kitap okumam lazım, malesef katilamiyacam

0|0
    0|0
  • Bende bayadr okumuyom

0|0
    0|0
  • ben isterim tabikide

0|0
    0|0
  • olabilir.

0|0
    0|0
  • Ben çok kitap okuyorum john verdon serisi en çok sevdiklerimden polisiye cinayet okuyorum genelde şu an okuduğum tess gerrıtswn kan golü

0|0
    0|0
  • Su siralar aklindan bir sayi tut okuyorum ve pek sarmadi beni

0|0
    0|0
  • Çok okumam vaktim olmuyor ama dünya klasiklerine bayılırım...

0|0
    0|0
  • Kitap mı dendi? efendim?

0|0
    0|0
  • güzel bir kitap olursa vakit kaybı olmazsa okurum tabi neden okumayayım

0|0
    0|0
  • kim önericek kitabı

0|0
    0|0
  • zamanım oldukça okurum , severim de... :) fakat bu son zamanlarda doğru düzgün okuduğum söylenemez

0|0
    0|0
  • Bayadr okumuyorm

0|0
    0|0
  • Tesekkur ederim ama hayir diyebilir miyim? :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• bir hafta süresi olsun diyoruz millet.
    ikişerli başlayıp eş değiştiricez diğer hafta.
    eşler birbirinden sorumlu olup kitaptan sorumlu tutarak burada sorularını sorması ve
    sorumlu olanın soruları paylaşması diğerinini paylaşması ayın birincisine hediye alınmalı diye düşündüm

Nassıll SİZCE?

0|2
    0|0
  • "Oya Okula Gidiyor" adlı kitabın herhangi bir yerinde aklı takılan varsa seve seve yardımcı olurum.

Benzer yazarın diğer harikulade kitaplarını da tavsiye verebilirim.

0|0
    0|0
    • Sen katılıyor musun yoksa tek tabanca mı?

• dostum haklısın tabi.8-10 kişi olsak yeter zaten. eleştirilerine katılmakla beraber hedonist buldum saygılarımla...

• Şöyle bir şey var ki, öncelikle yine tükürmeden duramayacağım.. Bulunduğun yer bir kütüphane değil maalesef. Hadi öyle bir grubu topladın diyelim, (erkekler bunu bazı kadınlara karşı bir fırsat bilecektir), benim gibi pimpirikliler ayak numarasını bile bilmediği bir şahsın zevk yapısına göre beğendiği bir kitaba kuşkuyla bakacaktır, beğenip beğenmeme sorunu büyük ölçüde göz önündedir.

Oldu ki ben zaten ( her ne kadar arada tek tük sağlam kişi çıksa da) dünyadaki oksijeni karbondioksite çevirmekten başka bir b'ka yaramayan nitelikteki platformun böyle bir uygulamasına katılmaktan büyük utanç duyarım. Karakterime hakaret olur bu, başka bir şey değil.

Eflatun, doğru bir gözlem, takdir ettim.

• isimlerini okuyorum

0|0
    0|0
  • bu saatde okumuyorm

0|0
    0|0
  • yaz beni

0|0
    0|0
  • Benim okududuğum ve size önerebilecegim 2tane kitap var. Ama 1 tanesini yazıyım.

"Sosyalizmin A b c'si" mutlaka okuyun!

0|0
    0|0
  • Kursat basar-yaz

0|0
    0|0
  • Olabilir epeyidir ara vermistim Zaten

0|0
    0|0
    • Tamam.. Olumlu yanıt verenlerin listesini hazırlıcam..

• Ben okuyorum :)

0|0
    0|0
  • En fazla 27 cevap alan sorunun sayısını gecmek için geldim abi :D
    Kitapta okuruz amaaa

0|0
    0|0
  • bir iki tane okudum

0|0
    0|0
  • Roman değil. Reel politik kitapları okurum. Kendi çapımda reel politik üzerine yazarım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...