Resim çizen kişilere bakış açınız nedir?

biraz uğraşsam güzel resimler yapıyorum ama bunu nereye taşıyabilirim bilmiyorum görüşlerinizi merak ediyorum

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Bende merak ediyorum neymiş bakalım bakış açıları.

0|1
    0|1
  • Resim çizen adam diye bakarım :D yetenekli demek ki derim

0|1
    0|0
  • yeteneklı ınsan dıye dusunuyorum :D

0|1
    0|0
  • Benden güzel cizeni görürsem kıskanırım

0|0
    0|0
  • Benim resmim ayıptır söylemesi mükemmel ama sevmem resim yapmayı ve resimle ilgilenenleri pek

0|0
    0|0
  • Benden güzel çizenleri kıskanırım yalan yok :)

0|0
    0|0
  • yetenekliyse ilgimi çeker

0|0
    0|0
  • kendimi övmek gibi olmasın resim çizmek herkeste olmayan bir yetenek olduğu için kendimi özel hissetmemi sağlıyor ve çevreden aldığım övgülerde özgüven depolmama yarıyor:)

0|1
    0|0
    • olumlu yorum alınca bende mutlu oluyorum gerçekten özel bişey ama üniversiteye gidecem bu sene hazırlık görsel sanatlar hazırlanıcam değince sert eleştiriye kalıyorum

• en güzeli ben boşa harcadım yeteneğimi sen harcama bro..

• gelecekte pişman olmak istemiyorum o yüzden kullanıcam sonunda ne olursa artık en azından denedim derim

Erkekler Ne Diyor 4

• 1|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • GSF okumadıkça adam gibi ciddiye almıyorum ben açıkçası. O çevrelerden baya bir arkadaşım var ve okula çok zor giriliyor. Okula girerek bir şeyleri kanıtladıysa tamamdır zaten. Aksi takdirde bu işin içinde olan insanlarda pek umursamıyor diye biliyorum

0|0
    1|0
    • Gsf mezunuyum. Hem Lisesi hem Fakültesi. Hem lisesine hem fakültesine girmek çok zor. Milletimiz çok kolay sanıyor ve Gsf çok hafife alıyorlar. Neyse alıştık artık.

• benim kız arkadaşım gsf bitirdi bu yıl hatunun giriş zamanını biliyorum yaz boyu kurslarda çürüdü haftalık 500 eskiz yapıyodu minimum. Hafife almak zor ya kız kendini yırtarken ben evde pazar keyfi izleyip karpuz yiyiodum kardeş. Ben bunu şimdi nasıl hafife alayım adsas

• anlamazlaaaaaaaar üzerler seni berduş olursun acından ölürsüün sanatçı olma savaşçı ol ezilme eeez...

mutlu olduğun şeyi yap...

0|0
    0|0
Yükleniyor...