Bugün Siccîn'i izlemeye gittim. Sizler de seyrettiniz mi? Beğendiniz mi?

Dabbe 5: Zehr-i Cin'e göre daha başarılı buldum oyunculukları. Fakat Zehr-i Cin'de daha beklenmedik bir sonuç ile karşılaşmıştık. Siz izlediniz mi?

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Siccin girmiş mi :O yarın gidiyorum. Dabbeye cıktıgı gün gittik ve hic pisman olmadık abimle gitmistik filmin yarısını izleyemedik diyebilirim abim kolumun arkasına saklanmıs aglıyordu umarım siccin de o kadar etkileyicidir :)

0|0
    0|0
    • Dün degil ondan önceki gün gittik coook begendim hasan karacadagın seviyesine yakın yapmıslar, cinleri göstermeme olayına bayıldım hasan karacadag siyah gölge olarak gösteriyordu ya da bazı sekiller olarak bu daha güzel olmus konu da saglam begendim valla cekisme iyi :)

• Evet çekişme bayağı güzel olmuş. Ben Cem Yılmaz'ın Pek Yakında filmine de gitmeyi düşünüyorum. :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• en iyi korku filmi dabbe versiyonlaridir! benle yoruma girmederim.

0|0
    0|0
    • Açıkçası öyle körü körüne fanatikliklerim yok. Hem Alper Mestçi'yi hem de Hasan Karacadağ'ı başarılı buluyorum.

• kesinlikle hasan karacadg derim dabbe bir cin carpmasi dabbe bir1 bumlar he gercek cin goruntulerinden alinma acikcasi coj korkunc

Yükleniyor...