Büyük Türk şah Tahmasb mı? yoksa Osmanlı Süleyman mı?

SÜleyman şanlı türk hükümdarı ŞAH TAHMASBIN tırnagı bile olamaz.. bence lütfen ankete

• Şah Tahmasb
    0% (0)38% (3)25% (3)Oy Ver
  • Süleyman
    100% (4)62% (5)75% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ben tek lider tanıyorum oda Mustafa Kemal.

1|2
    0|0
    • Mustafa kemal yakın zamanın en büyük türk lideridir... türk lideri sadece atatürkle sınırlı değildir..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Dostum Tahmasb de iyi bir liderdir ama o zamanın 1 cihangiri var oda Süleyman Han bu gerçek kut onda.

0|1
    0|0
    • şah tahmasbı bir fars gibi göstermelerini hiç hazmedemiyorum... tahmasb hafızıası ve ezberiyle ünlü bir liderdir. sayarında binlerce kişinni isimlerini tek tek ezbere bilen bir şahıştır..

• Süleyman Han da adaletiyle dikkat çekiyor.

• Timur

0|1
    0|0
  • metehan enbüyük türk hükümdarıdır, sonra atilla, bence ama en iyi padişah diyosan fatih sultan mehmettir ! en büyük türk diyosan da MUSTAFA KEMAL ATATÜRK tür !

0|0
    0|0
  • :)))))))
    Ne diyo la bu..
    Koçum sen git hristiyan alemine sor bakalım anlatsın sana muhteşem süleymani kimmis..

0|0
    0|1
    • Bu bizden değil soran kardeş.

• :))) kan dökmekle övünen bir devlet ondan başka bir işi yok ama o muhteşem süleymanın devletini haçlı birliği tarihe gömdü 1922 de :D

• neden tırnağı bile olamaz?

0|0
    0|0
    • biri yaptıgı savaşlarla kan dökmekle iz bırakan birisi..
      diğeri barış sever adaletli bir türk hükümdarıdır..

• günümüzde başarılar savaşla kazanılmıyor... çağa uyum sağlamak zorunda insanlar şayet savaşla hereşy olsaydı 1.5 milyarlık islam dünyası 6.5 milyon isralin kölesi olmazdı

• umarım günümüzden bahsetmediğimizin farkındasındır. Osmanlı ve dolayısıyla islam dünyasıda Coğrafi keşifler yüzünden parasız kalıp çağ ayak uyduramamıştır.

Yükleniyor...