Okurken bu kitap bitmesin dediğiniz bir kitap var mı?

Benim için "Henri Charriere'in Kelebek" adlı romanı öyledir mesela...

Güncellemeler:
kitabı okurken bir sonraki sayfada olacakları düşündüren ertesi gün izin gününüzse sonunu görene kadar başından kalkmadığınız bi kitap var mıdır?

0|0
14|13

En İyi Kız Görüşü

• da vinci şifresi muhteşem bi kitaptı, filmi kitabı kadar başarılı diyildi ne yazıkki..

0|0
    0|0
    • soruya güncellenmiş haliyle yine aynı cevabı veriyorum...

• inan ilk 20 sayfada yada o sıralarda ben zorla okuyodum, sırf yarım bırakmamak için ki iyikide bırakmamışım

• güzel kitapların ortak özelliğidir. sizi içeri sürükleyecek hikayenin temeli atılmakta olduğu için genellikle tanımlamalarla boğulur ancak olaylar anlatılmaya başlayınca kaybolursun kelimelerin ardında:)

Kızlar Ne Diyor 13

• Kitapları bitirmeyi hırs yapıyorum kendime, böyle bir kitap olmadı hiç.

Güncelleme yaptığınız soru daha güzel bence. Hemen hemen tüm kitaplarda aynı hazzı aldım.

2|0
    0|0
  • J. Christophe Grangé'ın kitapları gayet etkileyici ve sürükleyici. En son geçen sene onun ''Şeytan Yemini'' ni okudum. Bitmese iyiydi.

0|0
    0|0
  • empati. hatta kitap bittiginde üzülmüstüm bile okadar yani (:

sebastian fitzek'in kitabi die therapie, gerci bu adamin bütün kitaplarini seviyorum okadar ki adama mail bile atmistim '' simon'a ne oldu kitabin sonunda yazmamissiniz'' diye. gelen cevap ''öncelikle tesekkürler kitabimi okudugunuz icin simon öldü'' olmustu.

ve john katzenbach'in kitabi die anstalt.

0|0
    0|0
  • stieg larsson-ejderha dövmeli kız kitabının sonunu görene kadar bende başımı kaldırmamıştım kitaptan süper bi kitap...

0|0
    0|0
    • filmini izlemeyi düşünüyodum o kadar iyiyse önce kitabına bakmak lazım o zaman...

• tam bir film manyağıyım aslında ama kitap her zaman iyidir tavsiyen için teşekkür ederim bakalım zaman bulursak kitabı okuruz bulamazsak filmine bakıcaz artık :D

• :) rica edermm film izlemekte gzll ama zaman bulunursaa kitapta iyi;)

• 1. moskof cariye hürrem

2. cariyenin kızı mihrimah

3. cariyenin gelini murbanu

4. bir hürrem masalı

ben fazla hürrem meraklısıymışım :))

0|0
    0|0
  • Salinger'ın Gönülçelen'ini 7 kez okumusumdur heralde.hala da moralim bozuk oldugu zamanlarda okurum ılaç gibi gelır.

0|0
    0|0
  • Göçebe-Stephenie Meyer

1|0
    0|0
    • konusu çok sıkıcı gelmişti hayatımdaki yarım kalan kitaplardan biri olma mertebesine erişti:))

• o zmn sadece sonunu okusak yeterli olacak desene :))

• Ee anlaman için tamamını okumalısın. İlk 200 sayfa sıkar. Sonra kitabı bırakamazsın.

• canan tan - Yüreğim seni çok sevdi

gülten dayıoğlu - yada'nın gizilgücü

dostoyevski - karamazov kardeşler

christy brown - sol ayağım

0|0
    1|0
  • Serdar Özkan´in Kayip Gül kitabi..muhtesemdi herkese öneririm..

0|0
    0|0
  • amak ı hayal.

1|0
    0|0
  • olasılıksız ı hiç bitirmek istememiştim.

0|0
    0|0
  • kocamın sevgilileri

0|0
    0|0
  • Emma Goldman'ın biyografisi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Şimdi saymiyim ama Macera polisiye romanları bitmesin derim :) Olabildiğince çabuk okurum ama bir o kadar da çabuk bitmesin isterim

0|0
    0|0
    • filmlerde olduğu gibi kitaplar da tür türdür haklısın her biri kendi türü içerisinde başyapıt olanları var ama bikaç örnek iyi olurdu mesela...

• bu arada macera polisiye olarak aklından bi sayı tut diye bir kitap var onu okuyorum bu aralar konusu bayaa ilginç okudun mu bilmiyorum ama şimdilik gidişatı çok iyi ama en iyiler arasına girer mi bilmiyorum...

• sıradışı bir romana benziyor:) Tavsiyen için tşkler.

• siyah kan, leylek uçuşu grance leylanın evi, sevdalım hayat zülfü livaneli bir ses böler geceyi ahmet ümit kadınlar,gemiler,otomobiler erol mütercimler

0|0
    0|0
  • Puslu Kıtalar Atlası-İhsan Oktay Anar. kesinlikle okuyun.

0|0
    0|0
  • cin ali tatilde.

sanki o kitap biterse tatilde bitcekti hem okumak istiyodum hem de ya biterse diye korkuyodum belki de en zor günlerdi hayatımda.

1|0
    0|0
  • taaşuku talat ve fitnat :) birde eroinin güncesi- yazarını hatırlayamadım.

0|0
    0|0
  • nice ağladığında- irvin yalom...

0|0
    0|0
  • lesley pearse'nin "beni hatırla" kitabı züpper bir kitaptı 4 günde bitti

0|0
    0|0
  • Michael Moorcock'ın Elric ve Hawkmoon serileri ile Margaret Weis & Tracy Hickman'ın Ejderha Mızrağı ana üçlüsü benim için böyle kitap serileriydi.

0|0
    0|0
  • Harry Potter ve Ölüm yadigarları

0|0
    0|0
  • Ahmet Altan : İsyan Günlerinde Aşk kitabı

0|0
    0|0
  • Melekler ve şeytanlar.. Da vinci kitabından sıkıldım bitiremedim..

0|0
    0|0
  • bi bitmedin dedigim kitap iki yüzlü vezirler...bitmesin dedigim yok

0|0
    0|0
  • Dosteyevski suc ve ceza

0|0
    0|0
    • sonunu okuyamadığım silbaştan başından sonuna okumak için can attığım ama bir türlü elime alamadığım bir kitap ayıp bana ya...

• :)) haklsın dostum

Yükleniyor...