Ne oldu şimdi, başlamadan bitti mi?

Uzun zamandır tanışıyoruz, ama aramızda bişey olamadı bir türlü. Çok yakın akrabalarını kaybetti, zor günler geçirdi, halada etkisinden kurtulamadı söylediğine göre. Dindar birisi güya bu. Önce bana uzun zaman yokum buralarda, yanlız kalıp düşünmek istiyorum diyerek yalan söyledi. Gitmedi bir yere ! Sonra yalanını devam ettirdi durdu... 10 gün sonra bana yeniden yazmaya başladı, resim istedi, bende gönderdim. Sonra bir imamla konuştuğunu bize bir şans vermeye karar verdigini, evlenmek istediğini söyledi. Elinden geleni yapacakmış geri gelmek için. Yanlız o gelene kadar ona bir kaç resim daha göndermemi istedi, bende görderdim...ve kendisinden bir daha haber alamadım. Böyle yapmana gerek yok, merak etme, basına belam olmam diye yazdım, cevap bile vermedi. Ne oldu şimdi, başlamadan bitti mi ?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• hiç bişi anlamadım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Belki de ilk gönderdiğin fotoğrafı beğenmedi ... sonra bi kaçtane daha istedi baktı onlarıda beğenmedi irtibatı kesti ..

0|0
    0|0
  • ne gelirse hacıdan hocadan gelir zaten :d

0|0
    0|0
  • valla*et gitsin ne peşine düşüyosun etrafına bi baksana verdiğin kıymeti hak edecek bi sürü erkek vardır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...