Atatürk'ü sever misiniz? Sevmenizdeki sebep nedir?

Atatürk günümüzde adı unutulan bir lider onu hatırlıyor musunuz peki hangi özelliği ile hatırlıyorsunuz ?

0|0
12|12

En İyi Erkek Görüşü

• bu alanda 3000 karakterle anlatmak imkansız, ama en çok etkilendğimi yazayım, belki bilirsiniz;

1)Mustafa kemal atatürk 19 harf

2)gençliğe hitabe 19 cümle,

3)istikbal göklerderdir 19 harf

4)ne mutlu türküm diyene 19 harf,

5)57 yaşında öldü 19 un üç katı,

6)1881 de doğdu, 1881 19 katı, 19 yüzyılın bitimine 19 yıl kala doğmuştur

7)askeri sicil no sunun toplamı 19 dur,

8)ilk görevi 19. tümen komutanlığıdır

bunlar acele aklıma gelenler saysam bitmezzz, SAYGILAR

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• severim.saygı duyarım.durumun şartların el verdiğince en iyisini yapmaya çalışan zeki bir insandı.ulusuna hizmet etti ve bunu gönülden yaptığına inanıyorum.

herkes Atatürk'ü sevmek zorunda değil ama bence bu ülke de yaşayan herkes Atatürk'e saygı duymak zorunda.

0|1
    0|0
  • Çanakkaleyi gördükden sonra hayranlığım daha arttı..

2|1
    2|0
  • Tapmıyorum , saygı duyuyorum.

4|3
    0|0
  • severim saygıda duyarım.

0|0
    0|0
  • Saygı duyuyorum ..

2|2
    0|0
  • Saygılar efenim.

0|0
    0|0
  • Zeki , ileri görüşlü , adam gibi adam.

Severim , saygı duyarım.

0|1
    1|0
  • seviyorum çok asil çok yönlü farklı birisi çünkü

0|1
    0|0
  • çook zeki,ileriyi görebilen,insanlıklı,doğa ve hayvan sever, en önemlisi gerçekten adaletli..

0|1
    0|0
  • tapmıyorum, insan gibi saygı duyuyorum...

0|0
    0|0
  • Adı unutulan derken. Adını unutmayacağım büyük kişilerden birisi. Çok saçma bu şekilde nitelemen.

0|0
    0|0
  • körü körüne sevmek değil benimki. zıt görüşlü olduğum bazı konular da var, ama saygım sonsuz.

4|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Atatürk bu ulus için her zaman yüce bir insandır..

o zamandakı şartlarda bile kendini gösteren bir liderin , türkiyeyi şimdi nerelere götürürdü...

keşke yaşasaydı..

emanetini koruyamıyoruz ama umarım huzurla yatıyordur..

1|1
    0|0
    • Emanetini koruyamadğıımızı düşündüğün bir insanın nasıl huzurla yattığına inanıyorsun ?

• inandığımı kim söyledi 'umarım' dedim cevabımda..

• Çalışmadan,yorulmadan,öğrenmeden,rahat yaşama yollarını aramayı ihtiyat haline getirmiş milletler,

evvela haysiyetlerini,sonra hürriyetlerini ve daha sonra istiklallerini kaybetmeye mahkumdurlar...

En sevdiğim sözüdür.

1|2
    0|0
  • ileri görüşlü

2|1
    0|0
  • adını kımsenın unuttugu yok. nıye dersen ondan hoslamayanlar bıle hala ona ataturk dıyorlar. bu bıle sevmeyenlerın bıle uzerınde ne denlı bır etkı bıraktıgının kanıtı. gelelım nıye sevdıgımı ataturk turk tarıhındekı en buyuk 4 kısıden bırıdır. dıger uc kısıyde sakın ondan asagı kalır olarak dusunmeyın. bırıncısı metehandır. ıkıncısı selcuk bey, ucuncusu osnam beydır. ayrıca sunuda yazmak ısterım ne kanunu nede fatıh nede yavuz osman beyle boy ölçüşemez. cunku onalrda onun adının altında fetıhler yapmıslardır.

0|0
    0|0
  • Çok zekiydi

Büyük bir komutandı

Ülkemizi milletimizi kazandırdı

Ama

Onunda hataları vardı..

1|0
    2|1
  • bn seviyorum ama herkez sevmek zorunda değil zaten herkez sevmek zorunda bırakılsa o ülkede özgürlük denen şeyden söz etmek mümkün olmaz.bu konularda bilmeden konuşan bi çok insan var seviyorum diyende bişi bilmiyo sevmiyorum diyende sadece bize böle ögretilmiş sevceksnz bitti...atatürke kızdıgım noktalarda var bi tanesi savaştan sonra yapılan anlaşmalarla topragımızı alamadılar ama biz yine onların eline geçtik kurtuluş savaşının bi tek kazancı topraklardr diplomatik olrak YENİLDİK...

0|0
    0|0
  • Atatürk'ü sevmemek için bir neden söyle bana?

1|3
    3|1
  • Zeki insanları severim

2|1
    1|0
  • Sevmek önemli değil ki sevmiyor diye suclanamaz kimse.Ama bak sevmem ama saygı duyarım diyen var.Önemli olan saygı bence sevgi göreceli cünkü.

0|0
    0|0
    • Yalnız şu başlıkta sevmem demekten korkan ve saygı da duymam demekten korkanlar olmasa kan gövdeyi götürürdü bence.Saygı duyuyorum diyenlerin çoğu fişlenmek istemedikleri için bıyık altından sayıdıryorlar bence Atatürk'e.

• Türk olamasanız bile gerçekten saygı duyulacak insan ki ben türk vatandaşı olduğumdan tabiki severim

0|1
    0|0
  • Sevmem ama zekasına hayran biriyim sebep saymak istemiyorum ama kendime göre var sebeplerim ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...