Güzel bir kızın alıcısının cok az olması?

Güzel bir kızın alıcısının cok az olması? Ne bileyim etrafımda var boyle kızlar. Kız cok güzel ve ar sahibi. Fakat ne kadar cirkin ve sevisken kız varsa hep iyi erkeklerle beraber. Güzel kıza cıkma teklifi edenler ise ozguveni yüksek cirkin ve ukala tipler. Sebep?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• ya abi bunu bu siteye 20. kez yazıyorum güzel kızlara ben şahsen yaklaşamıyorum diyorum acaba birisi var mı hayatında bunun yanı sıra %80 reddedilme de etkili. ama yalak yawşak erkekler bunu takmıyolar gidip sölüyolar bize utanan sıkılanlara da yüz veren arsız kızlar kalıyor genelde işte durum bu

1|0
    0|0
    • utanma bırak laf etsinler

• ya olmuyor işte koç burcunun en kötü özelliği herşeyi plana bağlaması ve asla reddedilmek istememesi

• Reddedilirsen edilirsin ne var bunda en yakısıklı erkek bile reddediliyor

Erkekler Ne Diyor 15

• Güzel bir kızın alıcısının cok az olması?

-Güzel bir kız dakika 1' de zor bir izlenim bıraktığından daima ona yaklaşabilenler zor olacaktır.

Fakat ne kadar cirkin ve sevisken kız varsa hep iyi erkeklerle beraber. <-

Sizin bahsettiğiniz iyi erkekler genelde heyecan, macera arayan erkeklerden oluşur. Bununla beraber bu kızlar erkekleri genelde çözmüş olduğundan her noktadan nasıl hamle yapacaklarını bilirler, erkekler doğal olarak bu ağın içine girer, tabisi her biri değil, kimileri de sadece ağa düşmüş gibi yapıp ağın içerisinde keyfine bakar.

Güzel kıza cıkma teklifi edenler ise ozguveni yüksek cirkin ve ukala tipler.

Burada ki mesele çirkinlik değil, özgüven meselesidir. Ukala tip zaten tip, görüntü, hava, zengin, yoksul ayırt etmez. O yüzden bunlar daima karşılaşılması olası şeylerdir, özgüveni yüksek tiplerde doğal olarak ego daha yüksektir, bu da güzel olana yönelimi arttırır.

Güzel bir kız alıcısının çok olmasını istiyorsa bazı iyi ve temiz yönlerinden taviz vermesi gerekir, kuyruk sallamalı.

Velhasıl bunlara gerek yoktur, kişi çevreye bakarsa her daim kötüdür, kişi kendini farkederse her daim daha iyi olmaya adım atacaktır.

cut.

2|0
    0|0
  • O güzel kız soğuksa yanaşmaya korkuyorlardır reddedilmemek için.

1|0
    0|0
  • Her zaman derim güzel kızlara kimse teklif yollmaz çünki red edileceğini bilirler

1|0
    0|0
    • Aksine herkes boyledusunduguıcın reddedilmez teklifeden

• Devaminida sem yazmışın unutum ben yazmayı

• Sebep efendi olmalari tatli dilli olmalari com civik deillerdir tatli dil yılani deliginden cikarir :)

0|0
    0|0
  • Harabat ehline hor bakma şakir...
    Defineye malik ne viraneler var..

0|0
    0|0
  • güzel kızlar böyle hissettiriyor etrafına

0|0
    0|0
  • arkdaşın dediği gibi reddelimekten kouyorlardır

0|0
    0|0
  • Veren sevilir seven dikilir işte bunuda mı tolga söylesin

0|0
    0|0
  • Bu kız bize bakmaz cümlesinin arkasındaki özgüven eksikliği tek sebeptir.

0|0
    0|0
  • Reddedilme korkusudur sebep

0|0
    0|0
  • Herkes gelmekten çekinir ondan olsa gerek :)

0|0
    0|0
  • Bu güzel kızın sevgilisi vardır diye yaklasmaya korkuyorum bu bir. İkincisi reddedilme korkusu baska bisey ve üç rezil olmaktan korktugum icin :(

1|0
    0|0
  • Reddedilme korkusudur genelde. Ama dünyanın en komik korkusudur.
    Neticede o da basit bir insan işte herkes gibi.

1|0
    0|0
  • bilemiyorum. anlayamıyorum artık insanları.
    bana göre en önemlisi. tam bana uygun olmalı. yani dışarıya çıktığımızda o dikkat çekmiycek ya da ben.
    ikimizde çekmeliyiz. hemen hemen eş değer ölçüde olmalıyız

0|0
    0|0
    • bence ikisi d dikkat cekmeli zaten uyumlu bir cift birbirinin ısgını artırır. Angelina Jolie Brad Pitt ornegi gibi

• tabi öylede denebilir.

• Güzelliktem kastın yüz güzelliğiyse yaramaz çirkin olsun fiziği taş olsun.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hayat terslikler üzerine kurulu çünkü

0|0
    0|0
  • Çirkin şansı galiba, benim çevremde de böyle...

1|0
    0|0
  • Ucuz malın alıcısı çok olur hesabı çirkinin de talibi çok olur. Güzelden korkarlar, sevgilisi vardır diye düşünürler. Bir de ezik özgüvensiz erkekler cesaret edip de onlarla konuşamaz.

0|0
    0|0
  • Güzel kiz ama temiz kiz mi?

0|0
    1|0
Yükleniyor...