Okuyup beğenmediğiniz kitaplar var mı?

Genelde herkes beğendiği kitapları tavsiye eder. Ancak tersini düşünürsek belki de zaman kaybını önleyebiliriz :)

Okuyupta beğenmediğiniz kitaplar var mı.

Örneğin benim beğenmediğim kitaplar:

Elif Şafak - Mahrem : Bu kitaptan aklımda sadece güzel bir tekerleme kaldı.Bu yüzden verdiğim parayı helal ettim :)

Milan Kundera -Var olmanın Dayanılmaz Hafifliği : Kesinlikle kitabın ismi , içeriğinden daha güzel.

0|0
13|4

En İyi Kız Görüşü

• Elif Şafak - Siyah Süt : hangi kafayla yazdı inan bilmiyorum.

Jean-Christophe Grange - Kızıl Nehirler : çok kopuktu.

0|1
    0|0
    • Elif şafak ve

orhan pamuk

elimi sürmem bir daha :))

• Elif Şafak dendiğinde hemen kötülüyorum zaten iyi bir tecrübe oldu , teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 12

• Hayatta Kalma Güncesi-Dorris Lessing

Ahmet Altan-Aldatmak

Zalata'nın Günlüğü

Sevemedim...:)

İlk kitap bana çok uçuk geldi..Hikaye içine alamadı.

İkinci kitap konu olarak bayağı geldi.

Üçüncüsü de , sanırım sornadan kitap olarak basılacağını bildiğinden yapay geldi..(İkinci Dünya Savaşı döneminde Zlata isminde bir kız tarafından tutulan bir günlük)

0|1
    0|0
  • bir hevesle alıyorum coğunu beğenmedim :(

0|1
    0|0
  • Aklından bir sayı tut , suç ve cezayı okurken de sıkıldım daraldım yarım bıraktım ...

0|1
    0|0
    • Suç ve Ceza , edebiyatçıların şişirdiği bir balon :)

• püff aynen , ay sıkıldım adamın borcundan , kıyafetlerinin pisliğinden , annesinin ve kardeşinin ketumluğundan .Hikayenin çok yavaş ilerlemesi ayrı , anlatımın sıkıcılığı uzadıkça uzaması ... bana göre değil .

link ama bu kitabı bir haftada bitirdim , dizlerim parçalandı o kadar sürükledi beni yaniii ...

• Canan Tan En Son Yürekler Ölür ve Yüreğim Seni Çok Sevdi. Sinan Akyüz- Yatağımdaki Yabancı. Balzac-Vadideki Zambak. İskender Pala-Babil'de Ölüm İstanbul'da Aşk. Mary Helen Stefaniak-Türk ve Annem.

1|1
    0|0
  • Kitap konusunda çok seçiciyim kötü kitaba zaten para vermem çok araştırır öyle alır okurum.Bilinçli okurum yani o yüzden yok gibi bişey :))

0|1
    0|0
    • bir edebiyatçı ile mi karşı karşıyayız yoksa :)

• okuduğun kitapları üst üste koyunca

bir insan boyunu geçiyorsa

beni arkadaş ekleyebilrsin :))

• Beğenmediğim kitabı yarım bırakırım:) Yarım bıraktığım çok kitap var hangi birini yazıyım:)

0|1
    0|0
    • sen yarım bıraktıklarını yaz :)

ben devam etmen gerekenleri söylerim :))

• Sofinin dünyası.

0|1
    0|0
  • tavuk suyundan çorba..iğrenc bii kitap .s.s

0|1
    0|0
  • 27 kemik diye bi kitap okumuştum pişman oldum. sonuna kadar zor geldim

0|1
    0|0
  • Çok var ,hangi birini sayıym ki..Tavsiye üzerne kitap almak en iyisi..en azından fikir sahibi olmuş oluyosun.

0|0
    0|0
  • şu ana kadar okuduğum çoğu kitabı beğenmedim acaba sorun bende mi ?

0|0
    0|0
    • hangilerini beğenmediğini söyle :)

ben sorun sen de mi söyleyim :))

• nasıl desem yani ... heralde kitap okumayı sevmiyorum, okuduklarımı hep ders zoruyla okudum

• Olabilir,

her insan okumayı sevmez.

Belki senin için film izlemek daha cazip.

• orhan pamuk-yeni hayat kitabının sadece ilk cümlesini hatırlıyorum. "bi gün bi kitap okudum ve hayatım değişti." zaman kaybıydı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Var olmanın dayanılmaz hafifliği'ni sevmeyen nadir insanlardan birisindir.Hatta başka sevmeyen var mıdır bilmiyorum.Belki ilgi alanına girmediği için sevmemişindir.Benim sevmediğim kitaplar Türkçe'ye kötü çevirisi yapılan kitaplar oluyor.Aslında kitaplar çok iyi ama çeviriler berbat.

0|1
    0|0
  • şeytanın labirenti hiç hoşuma gitmedi mesela

0|1
    0|0
  • Elif Şafak - Mahrem

0|0
    0|0
  • 4 ün kuralı

0|0
    0|0
Yükleniyor...