"İncir Reçeli" filmini izlediniz mi?

Bugüne kadar ilenmemiş bir konuyu cesaretle, sıcak ve doğal bir şekilde anlatan İncir Reçeli filmindeki, erkeğin tavrı hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
11|11

En İyi Kız Görüşü

• izledim aşkı güzel bi bakış açısıyla anlatmışlar bence

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben bu filmi hiç beğenmedim. Hele adamın kızın babasını sevgilisi zannetmesiyle nasıl bu kadar aptal olabileceğini düşündüm.. Tamam kendide kıza göre yasca büyük, olgun erkeklerden hoslandıgınıda gösterbilir tamam, ama neden eski sevgilisine baksın ki anı evde, zamanında çoktan terk etmiş olması gerektiğini neden düşünemedi

0|0
    0|0
  • Ben izledim, akışı çok güzel bence. Konusu da çok hoş dediğin gibi. Bence güzel bi' film, izleyin derim :)

0|1
    0|0
  • izledim..süper bir film tavsiye ediyorum..oradaki erkek her erkek gibi düşündü hatta önyargılı herkes gibi..o yüzden yadırgamadım..önyargıları aşmamızın ne kadar gerekli olduğunu birkez daha gösteriyor bu film..anlayana

0|0
    0|0
  • filmin sonu guzeldi sadece

0|1
    0|0
  • Beğenmedim.

Ajitasyon yüklü ve AIDS çok yanlıs aksedilmiş.

1|0
    0|0
  • İzledim. Ve deliler gibi ağladım. Eski sevgilimi arayıp hayat kısa seni seviyorum nolursun boşver her şeyi demek için çırpındım ama yapamadım..

0|0
    0|0
  • izlemedim...konu hakkında yorumları çok duydum ama sanatsal açıdan yani teknik yönden pek de iyi olmadığını duydum ve izlemedim...

0|0
    0|0
  • filmi begenmedim cok acıtasyon var ve yapmacık

1|0
    0|0
  • Bir kaç kere izlemeyi denedim.Ama internette tamamını bulamadım...

0|0
    0|0
    • link

Burdan izleyebilirsin.Bulamaman normal yasal nedenlerden ötürü kaldırılmış birçok siteden

• Hadi ya ben de deli olmuştum tamamını bulamadım diye teşekkür ederim...

• İzlemedim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Begenmeyen cok sanki. Bende giderim diyordum bugun neyse...

gitmiyorum

0|0
    0|0
  • Bir kere de bir aşk filmi içkisiz, birasız, rakısın geçsin ya. Nedir bu aşk filmlerindeki içki furyası anlamış değilim. Konu güzel ama oyunculuklar ve film müzikleri berbat. Erkek tam kafasına odunla vurulacak bir tip.

1|0
    0|0
  • 8.dakikasına kadar izledik. Sevgilimle msn.de kamera açık birlikte izliyorduk ki... kapı çaldı ve bir daha hiç fırsatımız olmadı. İnat ettim, o olmadan izlemicem! Birlikte izlicez. Lakin adınu çok duyuyor ve çook merak ediyorum filmi. Dün aşk tesadüfleri sever de kendimi kaybettim, incir reçelini bilemicem artık... Spoiler olmasın diye de alttaki cevapları okumada ufaktan kaçarım ben bu sorudan :))

0|0
    0|0
  • link

izleyemeyenler burda n izleye bilirler ben izlemedim en kısa zamanda izlemeyi düşünüyorum

0|0
    0|0
  • İzlemedim. Bir Türk filmi Fatih Akın imzası taşımıyorsa bırak 10-15 lirayı 1 lira bile vermek koyuyor. Gelsin Digiturk'e ya da Tivibu'ya izleriz.

0|0
    0|0
  • harbi güzel olmuş

0|0
    0|0
  • Fazla ön yargılı biri ama film genelde süper, ilk defa nerdeyse ağlıyodum sonlarına doğru :):) çokmu duygusalım acaba :)

0|0
    0|0
  • evet sevgilim izlemişti ben indirdimde daha izlemedim. sevgilim onu izlerken hiç beni düşünmemişti mesela ah bu saevgililik bir dha bulaşırsam ne diyeyyim ki...

0|0
    0|0
  • İzleme frsatım olmadı daha

0|0
    0|0
  • Tavsiye ediyor musun?

0|0
    0|0
    • sinemasal açıdan bir şaheser olmamakla beraber, işlediği konu itibariyle izlenmesi gereken bir film diye düşünüyorum..yani tavsiye dilir..

• Tavsiyene kulak vericem ve müsait olduğum bir zaman izleyeceğim.

• izlemedim.

aşk tesadüfleri sever'i de izlemedim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...