En sevdiğiniz meslek ve nedeni?

En sevdiğiniz meslek ve nedeni nedir arkadaşlar bizlerle paylaşırmısınız meslek seçimindeki arkadaşlara da yardımcı olabilirsiniz bende yararlanarak şimdiden tesekkürler

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• makşna mühendisligi
    hem çok enteresan büyüleyici birşey.. iyi düşünsenize
    makinadediginiz bir sıvı koyup km lerce hızlı yol katedebiliyorsunuz.. :)
    ve daha bilmediginiz çok uç noktalarda şeyler var ve dehşet zefkli ve kafa dagıtmak için birebir, vede geliri maaşı çok iyi bir meslek..
    düşünsenize kendi eşyanızı tamir ediyorr kendi projelerinizi yapıyorsunuz ve üstüne para alıyorsunuz :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• öğrencilik çok iyi ya baba parası ye okuyabildiğin yere kadar oku takıl:D ama illaki bişi ben müh. okuyorum memnun değilim ama nabalım meslek olsun

0|0
    0|0
    • Mühendislik okuyup beğenmiyosun

• bazılarına zor gelebilir ama çalışmadan mühendislik okuyorum evet sadece derse gidip dinliyorum finallerden geçiyorum idealim bilimsel gelişmeler içinde yer almak olduğundan seçtim bu mesleği keşke yabancı ülkelerdeki gibi eğitim sistemleri olsa da eğitim fakültesi okusaydım.

• Bilimsel gelişmelerde mi yer alacaksın? Ders geçmeyle olmuyor stajını yapacaksın projelere katılacaksın notların iyi olacak en az 2 tane çizim programı bileceksin yoksa mezun olursan 1000 tl ye girersin işe senin gibi çok var dışarıda der tehddit eder bu şartlar altında program bilmeden düzgün iş tecrüben olmadan nasıl bilimsel gelişme yapacaksın hayret ettim.

• oto teyp hırsızlığı yapıyorum ama sevdiğim meslek uyuşturucu baronluğu

0|0
    0|0
  • Bilgisayar mühendisliği istiyorum şu an haftaiçi dersaneye gidiyorum zaten 8 yıldır bilgisayar kullanıyorum :)

0|0
    0|0
  • Çok meslek var abla.

0|0
    0|0
  • Şoförüm Makam şoförü işimi seviyorum hemde çok ama en çok sevdiğim 3 sene ambulans şoförü olarak çalıştım ve hayat kurtarmaya çalışmak kadar güzel bir his yok, o kişinin hayatının sizin arabayı kullanmanıza bağlı olduğunu düşünün yeterli olacaktır

0|0
    0|0
  • Öğrencilik.

0|0
    0|0
  • Aşçılar çok şekil oluyor ya. Böyle hızlı hızlı doğramalar pişirmeler falan.

0|0
    0|0
  • ceo. mu. sio. mu. neyse varya o ,, maniak para var o iste :)

0|0
    0|0
  • Doktorluk tabiki bir insanı iyileştirebilmenin hazzı başka hiç bir meslekte olmaz bence.

0|0
    0|0
  • Hepsinin sonu aynı kölesin sonuçta.

0|0
    0|0
  • Mimarlık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...