Bilenler yardım lütfen!?

Merhaba arkadaşlar, bilenler lütfen yardımc olun.
Sorum şu herhangi bir konser orgaanizasyonunda kendi şehrimize istediğimiz ünlüyü nasıl getirebiliriz? Bunun için kimlerle iletişime geçilebilir? Bilenler ya da bilgi sahibi olanlar, tecrübeli kişiler bir cevap verebilir misiniz?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• menajerleri ile iletişime geçeceksin. Şarkıcının web sitesinden ulaşabilirsin, adres mail bilgilerine falan. Eğer çok şanslıysan geri dönüş yaparlar zaten :)

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim :) zorlu bir iş olcak

• Ben pes etmeyi sevmeyen biriyim 😊 kolay kolay da pes etmem

• hadi bakalım :) çalışmalara başla o zaman..

Erkekler Ne Diyor 2

• 1500 tane sahte feysbuk hesabı açıp istediğin ünlünün resmi sayfasına Ankaraya da gelin diye saçma saçma bir ton mesaj atman emin ol en kolay yolu : )))

Artık nereye gelmesini istiyorsan orayı yaz sen :D fan mı fun mu ney ondan oluşturcan o şehirde hepsi yardırcak resmi hesaplara çokta zor değil boş zamanın varsa 1500 mail aç 1500 hesap aç :))

0|0
    0|0
  • seni aşar o şansının gelmesını bekleyeceksın !!!

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Her ünlünün menajeri vardır. Ünlüyle görüşemezsin tabi. Menajerini arayıp istediğini söyleyebilirsin. Onlarda sana geri döner. Resmi sitelerinde menajer numaraları vardır.

0|0
    0|0
    • Peki yabancı olanları nasıl hallederim?

• Peki organizasyon şirketiyle anlaşmanın ücreti hakkında bilgi sahibi misiniz?

• Hayır bilmiyorum ücret belli değildir her zaman konuşulur yere organizasyon şirketine bağlıdır bu durum

Yükleniyor...