Tanıdığınız yazarların dışında bilmediğiniz yeni bir yazarın kitabını alırmısınız?

Tanıdığınız yazarların dışında bilmediğiniz yeni bir yazarın kitabını alırmısınız?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Alırım. Ki zaten genelde kitap alırken yazarından çok kitabın adı veya kapağına dikkat ediyorum.

0|0
    0|0
    • kitap bitsinde kapak kolay :)

• Dikkat ederseniz size yaptığım ilk yorumda aşağılayıcı bir dille değil sadece şahsi fikrimi belirten bir üslup kullandım. Ama siz iki yorumunuzda da küçümseyici bir dil kullandınız. (Acınası gibi.) Anladığım kadarıyla eleştiriye kapalı, eleştirilince de kendini kabul ettirmek adına her üslubu kullanmaya hazır bir kişiliğiniz var. O yüzden devam ettirmeyeceğim. Nihayetinde herkes kelimeleriyle kişiliğini gösterir diye düşünüyorum. Sevgiler.

Kızlar Ne Diyor 5

• alırım. istedigim kitapları almışsam, aa bu da neymiş diye bilmedigim bir kitabı da alabilirim. sanki okuyormuşum gibi kitap alıp durmam da sigaradan daha zararlı ama olsun.

0|2
    0|0
  • Bazen hiç tanimadigim bir yazarin kotabini alorken beni beklemedigim kadar şaşırtıyor. Iyi olma olasiligi goz onunde bulunduralim. Kesfetmeye acik olalim.

0|0
    0|0
  • Alırım

0|1
    0|0
  • Alırım genelde onları okuyorum zaten

0|0
    0|0
  • Yayinevi en ii referans benim icin. B yuzdn alirdm. Kim bilir zamani geldiginde hepsinden ii bir yazar olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yayın evine bakarım alırım

0|1
    0|0
  • Tanıdığım ve sevmediğim yazarlar var. Onların kitaplarını almam. Gerisi mühim değil. Çok farklı yazarlar okumuyorum genelde. Denenmiş yazarları alıyorum, güvendiğim bir iki kaynak var. Zaten çok fazla roman da okumuyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...