Lost dizisi ile ilgili bunları biliyor muydunuz?

Lost'un ilk yayınlanmaya başlamasının üzerinden tam 10 yıl geçti. Zamanında bir feomene dönüşmüş dizi tüm dünyadaki izleyicilerden büyük ilgi gördü. Sonu pek iyi olmasa da yine de TV tarihinin en öenmli yapımlarından biri Lost.

Alttaki yazıda Lost'un bilinmeyen bazı detaylarından bahsedilmiş;

1- Mad Men’in karşı konulmaz reklamcısı Donald Draper’ına hayat veren Jon Hamm “Jack Shepard” rolü için seçmelere katılmıştı.

2- 2- Dizinin önceden hazırlanan versiyonunda Michael Keaton ölmek üzere olan Jack rolü, Forest Whitaker ise Sawyer rolü için düşünülüyordu. Michael Keaton Dr. Jack Shepard karakteri ilk bölümde öleceği için bu rolü oynamakta kararlıydı fakat daha sonra karakterin tüm dizi boyunca yer alacağını öğrenince bu kararından vazgeçti. Whitaker ise Katie Holmes’la “First Daughter” isimli komedi filminde rol alacağı için projede yer almadı.

Yazı şurada - dizi-mania.com/lost-hakkinda-bilmedikleriniz/

Lost ile ilgili bunları biliyor muydunuz? Aramızda izlemeyenler var mı? Ya da izleyen ve sevenler?

Güncellemeler:
3- Dizinin etrafındaki gizem o kadar çok büyümüştü ki Hurley rolünde izlediğimiz Jorge Garcia Hawaii’deki evine kilitli bir posta kutusu yerleştirtmişti. Böylelikle dizi senaryoları daha güvenli bir şekilde eline ulaşmış oluyordu.
9- Lost’un bir bölümünde Claire yeni doğan bebeği Aaron’ın ağlamasını bir türlü durduramaz, bunun üzerine Locke da kendisine bebeği kundağa sarmakla ilgili tüyolar verir. Gerçek hayatta ise ünlü filozoflardan John Locke kundak olayına tamamen karşıydı, hatta bununla ilgili yaptığı kulisler 17. Yüzyıl Avrupa’sında bu yöntemin daha az kullanılmasına neden oldu.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• ben daha önce bir kaç sezonu izleyip bırakmıştım geçen gün tekrar başladım 3 günde 1. sezonu bitirdim şu an 2. sezonun ortalarındayım ama ara verdim beyinm dayanmıyor artık

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• iyi ki seçilmemişler. sawyer ın tüm özelliği o bakışlarındaydı
    jack de bu adamla kasıntı olurdu

1|0
    0|0
  • Lost.. İzleyen bilir :)

1|0
    0|0
  • İzlemedim hiçte merak etmedim öneren varsa izlerim ama :)

0|0
    0|0
  • Hic izlemedigim icin bilinmeyenlerden bisi anlamadim ^^

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Lost bambaşka bir hayat..

1|0
    0|0
  • Eee? Cok da ilginç bilgiler değil

0|0
    1|0
  • ben bu diziyi 4 sezona kadar bitirdim. devamını getirmedim. aradım lost diye bu çıktı karşıma. okusam spoiler olur...

0|0
    0|0
Yükleniyor...