Açık Rüya / Lucid Dreaming deneyen oldu mu?

Açık Rüya (Lucid Dreaming) deneyen oldu mu? Deneyimleriniz nelerdir? Ben istemeden bir kez yapmışım. Kampüs üzerinden uçtuğumu hatırlıyorum :))

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• canım egitimsiz ile senin yorumlarını okudum:) beynin bir sürü güzelliklerinden biri de bu:) bunun için mp3 ler falan var (müzik beyin dalgalarını etkiler böylece istediğin seviyeye geçebilirsin-ayrıntı)

bu lucid dream olayını geliştirmek istiyorsan günlük yaz.ama hem normal günlük hem de rüya günlüğü.uyanır uyanmaz al defterini kendini hatırlamak için zorla ve yaz.bu beynin o andaki sorgulamasını geliştiriyormuş.böylece rüyada da normal hayattaki gibi olayları,yerleri vs. sorgulayabiliyorsun otomatik olarak.eh böyle olunca rüyada sorgulayınca ne oluyor? ''bu bir rüya ve gerçek değil.o halde istediğimi yapabilirim'' . o zaman istediğin yere gidebilir gezebilirsin vs.tabi bu gezme olaylarını rüyanda da uygulayabilmen için biraz astral seyahati de geliştirmen lazım.çünkü uykuda yarı ölüyüzdür.ruh tamamen vücuda bağlı değildir.rüyada da bilinç altının yeni yerler yaratmadan ruhunun gezebilmesi için ruhunun vücudundan ayrılması gerekli.ama onlar birbirine bağlıdır ölmek değildir bu:)ben bunları söyleyebilirim şimdilik:)

0|0
    0|0
    • cevap yazdığın için teşekkürler kediçükü.

sanırım bu günlük yazma aktivitesi de bi nevi rüyaya telkin etme yöntemlerinden biri.

deneyeceğim ;)

• rica ederim.evet hazırlık aşamalarından biri.olur umarım:)

Erkekler Ne Diyor 3

• Inception'ı izlemiş dağılın önemli bir şey yok.

0|0
    0|0
    • :)) onu tekrar bi izlemem gerekiyor çok karışık geldi.

• ...Açık uyuma !

0|0
    0|0
  • ne içtiysen aynısından istiyorum. kafan çok güzelmiş, güle güle kullan.

0|0
    0|0
    • :) yok bişe içmedim. ama o gün çok mutlu ve huzurluydum.

Kızlar Ne Diyor 9

• O içtiğinden bende istiyorum..

0|0
    0|0
  • ben korkarım hiç bana göre değil gerçek dünyada mutluyum istemem

0|0
    0|0
  • birde mümkünse istemeden nasil lucid yapabildigini aciklarmisin (: genelde isteyerek gayet bilincli yapildigi iddia edilir de ondan soruyorum? istemeden yaptigin birsey ise zaten bu bir lucid degil normal rüyadir.

0|0
    0|0
    • lucid dream kelimesini duyduktan sonra gördüğüm rüyayı hatırladım ve aa evet ben bunu yaşamıştım dedim. :)

• keşke yine deneyebilsem. ha bi de astral seyahatle karıştırılıyor di mi? sen lucid rüyayı denedin mi?

• hayir hic denemedim ama deneyenler ve basarili olanlar varmis sözde.tabi bunun ispati mümkün olmadigi icin bilemeyiz dogrulugunu. ama birde söyle birsey varmis bunu sürekli yaptiginda normal hayattan kopup kendi kurdugun rüyandaki hayatta yasamaya basliyormussun. hani öyle bi boyuta geliomuski bugunki kurguladigin rüyanin devamini yarin görüyorsun vs gibi. ilginc birsey denemeye calisirim belki ama real hayatta yapicagin alistirmalara bunaltici gibi geldi bana (:

• bu aref bızı alt ust ettı bunu der bunu soylerım

1|0
    1|0
  • evin içinde ucmustum bi kez

0|0
    0|0
  • ayik kafayla mi ucabildin kampüs üzerinden?

0|0
    0|0
  • LSD var mı?

0|0
    0|0
    • bahsettiğin şeye internetten bakabildim. hayır öyle bişe almadım.

• rüyaları ziyaret edebildiğini söyleyen bir arkadaşım var, sen anlatınca o aklıma geldi. hatta bunu söyledikten sonra benim bir gece önce gördüğüm rüyayı anlatıp hayrete (hatta dehşete) düşürmüştü.

0|0
    0|0
    • inception geldi aklima birda

• valla ilginç bir arkadaşımdır kendisi zaten, nasıl yaptığını sorsam da muhtemelen anlayamayacağımdan hiç detaya girmedim. sen onu bir de insanlara fal bakarken gör:)

• bak merak ettim şimdi :)

• canım sağlığından şüphe ediyorum :S :P

0|0
    0|0
Yükleniyor...