Kendinizi geliştirmek için neler yapıyorsunuz?

Kitap okumak dışında neler yapıyorsunuz? Kişisel gelişiminiz için? Yen bir şeyler öğrenmek için?

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Belgesel. Her turlu belgeseli izle doga teknoji tarih siyaset farketmeksizin izle yarari fazlasiyla olur.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• tiyatro izlerim. kaliteli belgeselleri takip ederim. sevdiğim tartışma programlarına bakarım. arkadaşlarımla sohbet ederim. olabildiğince insan tanırım.

1|0
    0|0
  • Dışarı çıktığımda her kesimden insanlarla iletişim kuruyorum genci yaşlısı vakit buldukça. Kitaplar daima teorik bilgi depolarıdır. Mesele yazanları uygulayıp kendini geliştirmektir.

1|0
    0|0
  • Ahmet serif izgoren okuyorum, , izliyorum bol bol :))

Tiyatro izlemeni tavsiye ederim ve sürekli yeni insanlar :)

1|0
    0|0
  • arkeoloji antik dönem insanların yaşantılarını çok merak ediyorum gezmediğim antik kent müze kalmadı diyebilirim eski insanlardan çok çok ileride olduğumuzu zannediyoruz ama zaman ilerledikce teknoloji insanlığı öldürüyor kimse bunun farkında değil bu aralar uzay bilime aşırı merak sardım nasanın wep sitesini yakından takip ediyorum

0|0
    0|0
  • zihnimin, hayal gücümün ve yaratıcılığımın bana sunabildiklerini kullanıyorum
    düşünüyorum, analiz ediyorum değerlendiriyorum
    araştırmak okumak dışında bunlar çok etkileyici oluyor insan kendine hayret ediyor açıkcası

1|0
    0|0
  • İspanyolca Öğreniyorum

0|0
    0|0
  • Hayat dersleri okuyorum. İnternetten araştırmalar yapıyorum. Karakterini sağlam tutmak için egzersizler, meditasyonlar yapıyorum. İyi insanlarla beraber oluyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...