Mezzo di pasta bize italyan mutfagi diye makarnalari yutturuyor mu?

İtalyan mutfagina bayilirim ama mezzo di pasta bize italyan diye yutturuyor makarnalari. Bende aynisini yapabilirim evde. Ozel birsey katmadan klasik bi makarna sos ve peynir. Bu mudur yani? Tamam orasida ogrenci yeri butce belli ama yinede gercek bi italyan mutfagindan tatmak istiyorum.

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ya skicem şu hayat artık çekilmez oldu yaaaaaa :((((((((((((888888888888888888

1|0
    0|1
    • Hayat garip.

• Vallaha millet sofistike sofistike takılıyor... Bilmediğimiz kelimeler edip sıradan şeylermiş gibi davranıyor, intihar edesim geliyor hafız.

• Sofistike :/

Erkekler Ne Diyor 4

• İtalyan makarnasının tarihi dışında bizim makarnalarımızdan hiçbir farkı yok. Dediğin yerde sadece domates sosu ve beyaz peynir mi kullanıyorlar¿ ben parmesan kullanırım ama çok pahalıdır ki tadını da veren odur

0|0
    0|0
    • He domates sosu ve beyaz penir

• Oraya hiç para verme bence sen alışverişe çık

Penne,spagetti vs (pastavilla yada barilla) hangisinden seviyorsan

Mantar

cherry domates

tavuk göğsü

parmesan peyniri

yağsız sade krema

Kıyma dicem (bolonez biraz karışık) =)) Bunları al sana güzel bi tarif vereyim evde afiyetle ye =) bir defa yemiştim spagetti mideme oturmuştu

• yok devenin nalı

0|0
    0|0
  • Makarna bulamıyorsanız pasta yiyin gari.

0|0
    0|0
  • Açık konuşmak gerekise neden bahsettiğini bilmiyorum.

0|0
    0|0
    • Yok mu Turkiye'de o. Ben var biliyordum. :(

• İtalyanca kufur edilse bile ne kadar guzel bi kufur dersin. Sinif farki dersin. :(

• evet Türkçe bir soylu olacağıma, İtalyanca bir p**evenk olmaya razıyım.

Kızlar Ne Diyor 6

• Mezzo di Pasta'ya hic gitmedim. Nerede oldugunu bile bilmiyorum yani, Istanbul'da mi bu, merak ettim simdi?

Ayrica, makarna sever bir insan olarak bir cok yerde makarna yedim. Sonra bir de Floransa'da yedim. Bana sorarsan makarnada bir fark var, sosu biraktim. Cok daha guzel ve doyurucu gelmisti. Gercek Italyan mutfagi tatmak istiyorsan Italya'ya gitmen gerekir. Tas yerinde agirdir neticede=).

0|0
    0|0
    • Ben Turkiye'de var saniyordum bu restoyu ama yokmus. Ben fransada yedim.

• Agir denemez, ama sindirimi zor seyler var genelde. Hackepeter diye bir sey duymus muydun? Bildigin cig kiyma yiyor adamlar, ustune cig yumurta=). Tadi guzeldir eminim de, cik...

Tatli sektoru de cikolata ve hamurisine dayali cok. Ye babam ye. Cok da guzel=(.

• Evet bunda haklisin. Turk mutfagi en beteri ama neyse aciktim bak yemekten konusa konusa. :))) Gzel bi salata yapim kendime:)

• hamur isi zararlı

0|0
    0|0
  • Unut sevme onu.Bu aşkın sonu..Ne yazık ki hicran,gözyaşı dolu.:(

0|0
    0|0
  • italyan mutfağı diye bir şey yoktur italyan adam her allahın günü spagetti yemektedir . İtalyan komşunun evine itinayla girilip mutfağı kontrol edilmiştir dolaplar açılıp bakılmıştır

0|0
    0|0
  • De porto mento poefeya.Mezzo di pasta iha si mamma mia.

0|0
    0|0
  • budur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...