Arkadaşlar kitap seslendirmek istiyorum. Ses kaydı var bir bakıp okumam hakkında yorum yapmanızı istiyorum?

http://vocaroo.com/i/s1m15JMhIv0d
ses kaydı bu lütfen dürüstçe yorumlar :)
iyi günler...

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Oldukça güzel
    Duygu tepkimelerini daha iyi verebilirsin biraz daha çalışmayla

kayıt içinde autocity adlı programı öneriyorum çok işine yarayacaktır

0|0
    0|0
    • GETEM için yapmak istiyorum. İnşallah olur :)
      Evet duygu olmadı, hızlı okudum sanırım.

• Takıldığım yer olursa yardım alırım, sağolun. :)

• rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Prag dediğin anda ahh! Milena dedim içimden :)) Franz Kafka sevgimi bir bilsen. Sesin ve diksiyonun çok güzel bence. Teşekkürler paylaşımın için :)
    Evet, birbirimizi yanlış anlamaya başlıyoruz Milena. Sen, sana yardım etmek istediğimi sanıyorsun, ama aslında ben kendime yardım etmek istemiştim... :)

1|0
    0|0
  • biraz daha çalışırsan olur

0|0
    0|0
  • Sesin güzel ama kitap için biraz daha ciddi bir ses gerek ama şarkı söylemeyi düşünebilirsin.

0|0
    0|0
  • benim söylememe gerek yok düşüncelerimi biliyorsun. ama sen bunu başarırsın anlaştık mı? (-:

0|0
    0|0
  • Ama sesin çok güzel bizimlesinnn :D

0|0
    0|0
  • Bence gayet hoş olmuş

0|0
    0|0
  • bu sesinle bide milleti sağır etme

0|0
    0|0
    • :)
      ...

• :(((

• o ses tonunu okadar çok duymak istedimki ama öyle bir imkanım olmadı kimbilir senin vurgularını yapamadığım dediğin o sesini tonunu duymak istedim sadece eminimki çok güzel ve özeldir :))

• Şarkı söylesen daha iyi olabilir.. belki :\

0|0
    0|0
    • arkada et dövüyor sanki biri :D

• kitap seslendirmesi ne felan bilmiyorum ama sesin güzelmiş, ne anlatırsan anlat ben dinlerim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sesin güzel ama sen konuşuyormuş gibi ruh katsan. düz okuyorsun sen. radyo tiyatrosu severmisin bilmiyorum ama birkaç tane dinle bulabilirsen. radyo tiyatrosunda görsellik olmadığından herşey ses ve sözlere yükleniyor ve sen onlar üzerinden hayal ediyorsun. dinlemeni tavsiye ederim. ses tonunu beğendim ama :)

1|0
    0|0
  • Sesin güzel :)

0|0
    0|0
    • Sağol canım da duygu veremiyorum sanki :/

• Aynen düz okuyosun ama biraz duygu katsan olur bu iş :))

• Merve?

0|0
    0|0
Yükleniyor...