Türkiye'de neden çocuk şarkıcı yok ?

Anlamış değilim.Diğer ülkelerde çocuk ünlü fazlasıyla kastettiğim müzik çapında... Fakat bizim ülkemizde hiç böyle bir durum yok

Güncellemeler:
Zamanımızdan bahsediyorum.Kastettiğim küçük ibo,küçük ceylan değil... Şuan ki durumu göz önüne alın.Neden bizim çocuklarımız piyasada değil ?!

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü Gençlik basık yetişiyor... Kendilerini ve yeteneklerini su yüzüne çıkarmakta cesaretsizler...

1|0
    1|0
    • Haklısın.Bende bunu düşünüyorum işte... Ülkemizde hep eğitimi özgüveni eksik şekilde tamamlıyor insanlarımız...İnsanlar kendini belli edemiyor.İleride çok problem yaratıyor.

• Görüşler kişiseldir. :)

Erkekler Ne Diyor 14

• Açıkcası Türkiye bazı sektörlerde çok ufak bir yer..

Oyunculuk için,müzisyenlik için,şarkıcılık vsvs. Ünlü olmanın biryerden başlayıp birilerinin elini tutması gereken tek yer neredeyse sadece İstanbul.

Şöyle bir, amerikayı örnek gösterecek olursak.Herşey tek bir şehirde kurulu değil.Los angeles,new york,santiego,washington,neredeyse birkaç şehrinde daha,insanlar yeteneklerini gösterip biryere tutunup ünlü olabiliyorlar.Orada sanatçı yada oyuncu olmak için , tek bir şehir kısıtlanmamış birçok şehirde şansları var.

Ama türkiyede durum cok farklı.Hemen hemen herşey istanbulda konuçlanmış durumda.

+O kadar sanatçı varken küçüklerin ünlü olması biraz zor.Nede olsa 70 milyon nüfus.Bazı avrupa ülkelerine göre küçük bir ülke.

0|0
    0|0
  • Yabancıların çocuklarına verdikleri imkanların 3/1 ini bizimkiler çocuklarına verse bu link sonuç çıkmaz ortaya

0|0
    0|0
  • Olmaz olur mu televizyonda 2-3 senedir çocuk şarkıcıların seçmeleri yapılıyor,genç yetenekler,

0|0
    0|0
  • Bence olmaması daha mantıklı.Çünkü küçük yaşta şöhrete kapılıp,hayattan bir alacağı kalmadığı zaman o çocuğun geleceği bile olmaz.Bu çocukların seslerinin aynı kalacağıda bir şüphe.Erkek olsa bu çocuk şarkıcı ergenliğe girip sesi değiştimi psikolojik olarak çökecektir

0|0
    0|0
  • bu ülkede müziğe karşı olağan üstü yeteneğiniz bile olsa,çocukken doktor,öğretmen olmayı zorlanıyorsunuz da ondan

0|0
    0|0
  • link

bi de bu var tabi, hala çocuk şarkıcı istediğine emin misin dostum?

0|0
    0|0
  • Bir eksiklik değil bence hatta şükretmeliyiz

2|0
    0|0
  • kücük emrah kücük ceylan kücük ibo harika cocuk onur :D bunlarda bizim starimizdi zamaninda :D

0|0
    0|0
  • link eksik kalsın ..

0|0
    0|0
  • 80 li yılları bi araştır istersen...

0|0
    0|0
    • Onlar eskide kaldı.Şimdiki zamanı kastediyorum.Zaman başka zaman,eskileri değil şimdiki zamanı kastediyorum

• Çocuklara özgüven verme durumu da aile de başlıyor... Bu konuda ancak ailelerin eğitilmesiyle bu sorun ortadan kalkar...

• Tabiiki... Katılıyorum :)

• olmasin daha iyi.

1|0
    0|0
    • piyasada olan cocuklarin hic birisi normal degil. ne hallere dusuyorlar,neler atlatiyorlar. bence olmasin daha iyi.

• Çünkü küçük ibo büyüdü

0|0
    0|0
    • beni en iyi cevap seçmiştin <3

bu arada benzer cevaplar vermişiz görmemiştim : ))

• küçük ibo wardı.küçücükk birr kııızz çocuuuu diye bi şarksı da wardı.hit :Dd

0|0
    0|0
  • Küçük İbo gibi bir şahıs atlattı bu ülke. Artık olmasın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bir nesil psikolojik travma geçirdi be,yeni yeni kendimize gelmeye başladık.

Birdaha kaldırmaz valla bünye.

Öyle keneleri falan salmasınlar aramıza bizi yoketmek için,çıkartın çocukları,çıkartın ajdarı,biz zati kendimizi imha ediyoruz ozaman. :(

Enemm! hele bide yerli MAL'ı JB düşünemedim bak, saçlarım kabardı ürpertiden :S

0|1
    0|0
  • cocuklarin bu piyasada olmasi dogru degil cunku bizim ulkede sanat icin sanat yapilmiyor cikar sahneye iki sarki soyler sonra ver elini magazin sayfalari aileler cocuklarini korumak istiyor boyle seylerden

0|0
    0|0
    • Evet öyle tabiiki... Ama sanat için sanat yapılsın doğru eğitim verilsin. Türkiye'de bu görüş neden yok ? Olmasıda imkansız değil bence :)

• Önemli bir konuya değdin. Haklısın. Bunların hepsi kendi çıkarları için olsa gerek...

• kesinlikle...

• hepsi büyüdü

ceylan

küçük ibo

küçük onur

resul balay ...

0|1
    0|0
  • Ahaha, Türkiye'de sahte Justin'ler görmek istemiyorum.

1|0
    0|0
  • En iyi cevabı seçmişsin aynen CaVaLRyMaN gibi düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Ülkede daha büyük sorunlar var boşverek çocuk şarkıcı falan. Tek derdimiz o olsun.

0|0
    0|0
  • Küçük çocuk şarkıcı nerede var ki? Ben olsam dinlemem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...