Bu sitede ateizmi hristiyanlıgı museviliği eleştirmek serbest islam yasak mı?

Az önce islamla ilgiili bir soru sordum müslümanlar bu tarz soruları hep soruyorlar ateistlere ve hristiyanlara ama az önce kaldırıldı. sanırım burdaki yönetici olan üyeler pek haz etmiyor olsa gerek. acaba aynı hassasiyet diğer inançlara neden gösterilmez

0|0
35

En İyi Erkek Görüşü

• Soru kaldırılırken sebebini yazıyorlardır böyle önyargılı olma hemen.

0|1
    0|0
    • sözde povakasyonmuş
      ama müslümanlar sorunca benzer şeyleri başka dinlere nedense kalkmıyor üstelik cevap yazanlar küfürler hakaretler yazdıgı halde

• Soru şu
      Müslümanların başarıları nedne ortaçağ ile sınırlı
      madem dünyaya ilimi bilimi ögrettiler neden bundan siz faydalanmadınız..
      eh işte zor gelince soru biraz işlerine gelemdi..

• Ben kuralları bilmiyorum ayrıntılı olarak hatta bir müslüman olarak seni haklı bulup cevap yazıyordum bu soruna sebebini açıklayarak

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Ateistlerle ilgili sorduğum soru da kaldırıldı, ayrım yaptıklarını sanmıyorum. Provake etmişim ben :) Gayet normal bir soru sordum ama insanlar saygılı davranmadığı için hazmedemediler herhalde, şikayet etmişler, çok dert değil.

0|1
    0|0
  • Din diye bir kategorimiz yok malesef ona gore sorun

0|0
    0|0
  • Saygı çervesinde değil ve hakaret doluysa kalkmişir yoksa bir uye biliyorum sorulari sirf ateizmle alakali kalkmiyor.

0|0
    0|0
    • siz zaten islamla ilgili bir soru görseniz zorda kaldınızda tek yaptıgınız şikayet etmek veya kaldırma k

Erkekler Ne Diyor 4

• @Jetskiyoksaatskivar açıklamış. Kurallara uyduğumuz sürece hiçbir sorun olmadan vakit geçirebiliriz.

0|0
    0|1
    • islamla ilgili soru sormak yasak ama nedense ateizm hrsitiynalık oldu mu ses seda yok... gerçekten komiksiniz.. ama ne yaparsanız yapın bu ülkede müslüman olmayanların varrlıgına eninde sonudna alışacaksınız ÇÇARENİZ YOK

• Bu konu hakkında makale yazabilirim. Ama inan sana saatlerce anlatsam aynı has aynı hamam. Sorularınıza yanıt bulmanız için kolay gelsin :)

• daha dün ateist bir arkadas muslumanlıgı eleştirdi bana illaki işid oyle boyle musluman siz yaptıroyrsunuz dedi bıraz agır konustu ama bir anlasa işidin müslüman olmadıgını

0|0
    0|0
    • he he IŞİD müslüma değil...
      IŞİD aslında HİNDU onlar HİNDUİZMİ yayyıor
      birde seni en iyi cevap yapacam

• Bu sitede her şey ters.

0|0
    0|0
  • Müslümanlara nefretle bakma, saygı duy.
    Ben sana nasıl saygı duyuyorsam sende duy.
    Soruna gelince fazla şikayet gelmiş olmalı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...