En son hangi kitabı okudunuz ?

En son hangi kitabı okudunuz.. Hoşunuza giden yerleri yazar mısınız?

1|1
32|56

En İyi Erkek Görüşü

• Elif Şafak: Şemspare'den

-Vazgeçmek bir zayıflık belirtisidir zannediyoruz. Hatta bir nevi korkaklık, adeta âcizlik. Halbuki tam tersidir. Ancak kendine güvenen, karakteri sağlam ve komplekslerden arınmış insanlar vazgeçmenin erdemine vâkıf olabilirler. Şu hayatta yaşadığımız sorunların çoğunu vaz-ge-çe-me-di-ği-miz için yaşıyoruz aslında. Israr ve inat ettiğimiz için. Takıntılarımızdan dolayı. Takıntı ile tutkuyu birbirine karıştırıyoruz sürekli, oysa ne kadar farklılar. Nasıl da zıt

4|0
    0|4
    • Çok güzel..

• Şemspare kadar okuyucuyu salak yerine koyan bir kitap olamaz.Gazete yazılarından derleme yapılıp duruyor.Bu da 4. kitabı.Gazete yazısından para kazanıyorsun bir de dönüp,derleyip kitaptan kazanıyorsun.Pöff.

Kapağı da çalıntı gibi zaten

• zombieye ++

Erkekler Ne Diyor 55

• Freudun alfabesi

cok var yazmasam daha iyi

1|0
    0|0
  • Baykuşlar Vadisi (Fakilu)

Baykuşlar Vadisi, edebi bir kitap değil. Bir üslup denemesi, sıradan bir roman veya düşsel bir masal da değil. Onu bilimsel anlamda; Mafios Toplum Yapısı zemininde belirginleşen, mafialaşmanın teorik kalıpları çerçevesinde gelişen, sosyal bakımdan ete kemiğe bürünen ve karmaşık ilişkiler ağı içinde yaşama dönüşen bir öykü olarak tanımlamak mümkün. Adı Fakılu... Ölümcül bir sessizlik örtüsü altında en çirkin, acımasız ve ikiyüzlü ilişkileri yerel ahlak çerçevesinde doğallaştıran insanların yaşadığı bir Anadolu kasabası. En masum duygusallıkların, üzerindeki "yasallık örtüsünü" kımıldatmaksızın müthiş bir kreşendo ile ölümün her çeşidine dönüşmesi... Durağan görünümlü ve tekdüze bir yaşam biçiminin gizeminde, her türlü yasadışlığı meşrulaştırarak kabul ettiren insanların dar çevresinde cereyan eden inanılmaz olaylar dizisi. Toprak mafyasından kent mafyasına geçişin ince sınırında belirginleşen acımasızca hesaplaşma...

1|1
    0|0
  • Son okuduğum kitap

Erasmus- Deliliğe övgü

güzel değildi..

En beğendiğim kitap - Momo

Yazarı Michael Ende

1|0
    0|0
  • Peyami Sefa - Canan

En çok sonu hoşuma gitti valla :) yer yer de filozof Selim'in afirizmalarını okurken keyif aldım

1|1
    0|0
  • Suç ve Ceza

-Herkesten önce kendini sev.Çünkü yeryüzünde her şey menfaat temeli üstüne kurulmuştur.

2|0
    0|1
  • mümin sekman ; kişisel ataleti yenmek

kiisel gelişim türünde, insanın kapasitesini neden kullanmadığını. yapmak istediği, yapabileceği, yaparsa ne kazanacığını biliği, yapmazsa neler kaybedeciğini bildiği halde aklındaki şeyi insan neden yapmaz ? bunu konu alıyor. aslında bu hepimizde var. bunu nasıl yeneriz onu anlatıyor.

1|0
    0|0
  • elif safak ıskender, sımdı Ahmet umıt ın yenı kıtabına baslıcam:D

2|0
    0|0
  • daha bitirmedim ama yinede yazayım ilahi komedyayı okuyorum manzum çevrisini cehennem kısmı benim çok ilgimii çekti çok ilginç yerlere değinilmiş.özelliklerde dante cehennemden geçerken gördüğü tanıdıkları ile konuştuğu bölümler ilgi çekici

1|0
    0|0
  • Tezer Özlü - Çocukluğun Soğuk Geceleri

En beğendiğim özelliği: Deliliğin sınırında bir yaşamı tamamıyla gösterebilmesi. Ben kendimi buldum bu kitapta.

1|0
    0|0
  • devletin derinliklerinde saygı öztürk

1|0
    0|0
  • hatırlamıyorm bile

0|0
    1|0
  • Brave new world

1|1
    0|0
  • Tehlikeli oyunlar

1|2
    0|0
  • Harlan Coben - Oyunbozan

1|0
    0|0
  • Özdemir Asaf "dokuza kadar on"

2|0
    0|0
  • sinan yağmur aikın gözyaşları 2 hz.mevlana

1|0
    0|1
  • Pusu/Devletin Yeni Sahipleri...Ahmet ŞIK

1|0
    0|0
  • Gençlere Pırlanta Ölçüler

1|0
    0|0
  • Cin Ali serisini okudum

seri 1 : Cin Ali okula gidiyor seri 2 : Cin Ali Piknikte Seri 3 : Cin Ali Tatilde ...

0|0
    2|0
  • başarı üniversitesi

mümin sekman :)

1|0
    0|1
  • Ahmet Haşim, düzyazıları

1|1
    0|0
  • ömer tuğrul inançer. 'Dinle neyden' Mesnevi Sohbetleri

1|1
    0|0
  • açlık oyunlarının son serisini okudum..

2|0
    0|0
  • Game Of Thrones

1|0
    0|0
  • Aldatma Sanatı

1|0
    0|0
  • Taha Akyol-Bilim ve Yanılgı

1|0
    0|0
  • olasılıksız -adam fawer

1|1
    0|1
    • Mükemmel bir kitap. Yeni bitirdim :)

• bi daha oku gene aydı fikirde olursan bidaha oku. anlamamışsın demekki hakaten.

• seven bayılıyor sevmeyen tiksiniyor ilginç bir kitap biz tarz meselesi diyelim en iyisi. ayrıca son zamanlarda iyice ele ayağa düşerek piyasa mali olduğunu düşünüyorum hakkında okuyanda yaziyor okumayanda.

• E. Özge Yıldırım - Madalyon ... Genç yaşta çok iyi yazmıştı sürükleyiciydii...

1|0
    0|0
  • kitab ül bahriye

1|0
    1|0
  • Albert Camus - Yabancı

Sadık Hidayet - Kör Baykuş. Oku ikisinide pişman olmazsın

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    25

Kızlar Ne Diyor 32

• şeytanın gizli tarihi

Bütün evcil ve vahşi hayvanların en lanetlisi olacaksın!

Hayatının her gününde karnının üzerinde sürünecek ve toprak yutacaksın.

Senin ve kadının arasına,

Senin ve onun çocukları arasına husumet sokacağım;

O senin başını ezecek

Sen de onun topuklarını.

1|0
    0|0
  • dini kitaplar okumayı tercih ediyorum mesela mezarda bir gece güzel bir kitap

2|4
    0|0
  • Sen sevgiline ne verebilirsin sanki? Kalbini mi? Pekala, ikincisi ne? Gene mi o? Üçüncü ve dördüncüye de mi o?... Atma be adaşım, kaç tane kalbin var senin?... Hem biliyor musun, bu aptalca bir laftır: kalbin olduğu yerde duruyor ve sen onu filana veya falana veriyorsun... Göğsünü yararak o eti oradan çıkarır ve sevgilinin önüne atarsan o zaman kalbini vermiş olursun...

Değirmen - Sabahattin Ali

1|0
    0|0
  • Mezarla Randevu- Jeaniene Frost :)

1|0
    0|1
  • Canan TAN Eroinle dans... son sayfasını okuduğunuz, okumaya başladığınız anda sizi büyüleyeceğinden eminim...

Ama bitti artık Ölüm dansı tek kişiliktir!

Bundan sonrasından bana eşlik edemeyeceksin

Ölümüm senin elinden olmayacak Eroin!

Bu zevki tattırmayacağım sana'

Eroinle ölümüne dans!

Bitti, deseniz de bir yerlerde sürüyor hala

Değişen, yalnızca dans edenler...

1|0
    0|0
  • ahmet ümit sultanı öldürmek. Türk yazarlardan Elif Şafak ve Canan Tan hoşuma gidiyor.

2|0
    0|1
  • İnci Aral - Taş ve Ten

1|0
    0|0
  • osman aysu : Bİr beyazperde masalı.

adam bu işi biliyor :)

1|0
    0|0
  • Piraye..

1|0
    0|0
  • ursula k. le guin yerdeniz üçlemesine başladım.ilk kitap bitti,rollo may yaratma cesaretine başlayıp bitirip ardından yerdenizin ikinci kitabına geçmek amacım:(nasip.

1|0
    0|0
  • en son bir gün okudum filmi çekilen david nicholls un etkısınde kaldım dıyebılırım ama sonunu begenmedım ... okurken bır o kadar sinir oldummm yaa... şöyle sürükleyici aşk romanı önerebılecek var mı ?

1|0
    0|0
    • Aşkın gücü- Richard Matheson.. Aslında saçma biraz ölümden sonraki yaşamı da anlatıyor. Ama içinde geçen aşk hikayesi mükemmel.. !

• teşekkür ederım daha cok judıth McNaught tarzı yazarlar ve kıtapları ilgi çekici oluyor bu kıtapta onlar gıbı mı acaba :)

• Pucca ve geri kalan her şey.Yazsam tüm kitabı yazmak zorunda kalırdım iyi güldüm okurken

1|0
    0|0
  • Bir yumak mutluluk- debbie mocember

1|0
    0|1
  • Cin ali okulda :D tabiki şaka yapıyorum, 'Stephen King - O ' :)

1|0
    0|0
  • Fucking Berlin

1|0
    0|0
  • Sisle gelen yolcu / Grange .

2|0
    0|0
  • Halit Ertuğrul - Kendini Arayan Adam..

Bir otobüs yolculuğuyla bütün hayatının değişmesi..

1|0
    0|0
  • Fisilti ve ciglik son seriye gecicem ama adini hatirlayamiyorum.

1|0
    0|0
  • Afedersin Hayat

0|0
    1|0
  • aslanın balı

1|0
    0|0
  • Ateş böceği yolunda..

0|0
    1|0
  • kerry wilkinson-kilitli.daha bugün bitirdm.muhteşem..

1|0
    1|0
  • Darağacında üç fidanı bitirdim baya bir zaman önce.

2|0
    0|2
    • Deniz'in darağacındaki ölüm süresinin 50 dk olduğunu öğrendiğimde çok tuhaf olmuştum.. :/

• kendini ateşle

çok sıkıcı ve gereksiz kardeşim dedi diye okudum.

1|0
    0|0
  • Ferrari'sini Satan Bilge yi okumuştum

0|1
    1|0
  • pıc 16f877 hiç bir yeri hoşuma gitmedi :(

0|0
    1|0
  • Od

0|0
    1|0
  • Ali baba ve kirkHaramiler