Kitap yazıyorum ve sizlerin yardımına ihtiyacım var?

Metafizik konuyla alakalı roman yazıyorum. Konu şu an için tam tamıyla oluşmuş değil zihnimde fakat tasarlamalar mevcut. Şeytanın ihtişamlı döneminden başladım ve şu an Adem'in yaratılması ile tanrı ve şeytanın birbirine ters düşmesi zamanındayım. Word ile 3 sayfa sürdü biliyorum burası şu an için 20 sayfanın üzerinde olmalıydı. Nasıl ilerleyeceğimi ve nereye gideceğimi tam olarak bilmiyorum. Dünyaya geçip burada Supernatural tarzı mı devam ederim yoksa göklerde kalıp mı devam ederim hiçbir fikrim yok. Yazdıkça ilham gelir genelde fakat ilk defa takıldım kaldım. Daha önce yazdığım hikayelerde sona doğru emin bir şekilde ilerliyordum. Roman olduğu için tasvir yoğunluğu da yüksek olmalı gerçi.

Sizlerden fikir bekliyorum. İlhamımı bulmam lazım ve bu roman benim için çok önemli.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bende kendimce 30 sayfa kadar birşeyler yazmıştım ama tamamlayamadan yazdıklarım çöpe gitti ardından yeni bir başlangıç yaptım ama devamı gelmiyor ilk sayfada takılı kaldım aklimda birşeyler var ama ışte onu aktaramiyorum

0|1
    0|0
    • Kitap okuyor musun?

• Yardımı dokunacağı için sormuştum. Yüzüklerin Efendisi gibi fantastik romanlar okumanı tavsiye ederim. Hayal gücünü zenginleştirebilirsin.

• Teşekkür ederim okurum :-) Hayal gücüm uçaklarda zaten :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Nasıl yazarsın sen ya Allah falan?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bir kitap yazmak için bir kütüphane kitap okuman lazım.

1|1
    0|0
  • Pek romam tarzı okumadım ama okurun aklında her detayı teker teker canlandırman lazım. Bikaç kişiye okutup fikir alabilirsin. Betimlemeyi biraz fazla yapabilirsin :)

0|1
    0|0
    • Akıcı olmaya çalışıyorum. Betimleme ve yer tasvirleri bu akıcılığı kesen bir şey doğrusu.

Yükleniyor...